Ванілін, ванільний цукор, цукрова пудра

ФІЛЬТРУВАТИ ЗА ЦІНОЮ


грн. – грн.

Сортувати:

Кількість товарів:

Новинки

Новинки
Молд Ялинки асорті, 5 шт.

Молд Ялинки асорті, 5 шт.

КОД 1646

73.00грн.

Купити
Новинки
Ванільний цукор Vitana, 20г

Ванільний цукор Vitana, 20г

КОД 876

7.00грн.

Купити
Ванілін і цукрова пудра - інгредієнти для приготування смачної випічки. Вони використовуються для додання виробам тонкого аромату і їх декорування. Інтернет-магазин «Тортіно» пропонує купити продукти для приготування кондитерських і хлібобулочних виробів від кращих виробників з України, Італії та Польщі. Для наших покупців у нас доступна ціна і доставка по всій Україні (Київ, Одеса, Харків та інші міста).

Особливості ваніліну і ванільного цукру

Ванільний цукор додає випічці неповторний, солодкий аромат, який розсіюється в повітрі і пробуджує апетит. У його приготуванні використовується звичайний цукор і стручки тропічної рослини. Компоненти з'єднують і залишають для настоювання на дві доби. Так як природний інгредієнт в чистому вигляді є дуже рідкісним і дорогим, такий спосіб передачі аромату цукру дозволяє виробляти недорогу випічку з ароматом ванілі. Його використовують в приготуванні тіста, начинок і кремів. Ванілін - це продукт, отриманий хімічним шляхом. Також популярний в приготуванні кондитерських і хлібобулочних виробів. Його відрізняє ідентичний аромат і доступна ціна.

Види цукрової пудри

Цей продукт являє собою подрібнений цукор. Різниться за величиною помелу і термостабільним властивостями. У нашому інтернет-магазині ви зможете замовити нетанучих продукт. Його кристали не розчиняються при контакті з гарячою, жирною і вологою поверхнею. Використовується для прикраси кондитерських і хлібобулочних виробів, для створення трафаретних малюнків. Також ви зможете замовити у нас швидкорозчинний продукт. Він розчиняється в невеликій кількості рідини і легко з'єднується з іншими інгредієнтами, не утворюючи грудочок. Часто використовується в приготуванні кремів, глазурі і тесту.

«Тортіно» - якісне кондитерська сировина

У «Тортіно» ви зможете недорого купити все, що необхідно для приготування смачної випічки і десертів. З нами ви значно скоротите час і вартість виробництва. Ми пропонуємо широкий вибір, якісне обслуговування, розумну ціну і доставку по Києву, Одесі, Харкову та іншим містам. Якщо ви перебуваєте в Тернополі, ви можете замовити кур'єрську доставку або забрати замовлення особисто.