Ванілін, ванільний цукор, цукрова пудра

ФІЛЬТРУВАТИ ЗА ЦІНОЮ


грн. – грн.
Вага(цукор)
903
904
905
906
907
Виробник(цукор)
913
914
915
916
917
918
919
920
921
922
923
924
925
926
Країна походження(цукор)
941
942
943
944
945
946
947
948
949
Тип товару
959
960
961
962

Сортувати:

Кількість товарів:

Новинки

Ванілін і цукрова пудра - інгредієнти для приготування смачної випічки. Вони використовуються для додання виробам тонкого аромату і їх декорування. Інтернет-магазин «Тортіно» пропонує купити продукти для приготування кондитерських і хлібобулочних виробів від кращих виробників з України, Італії та Польщі. Для наших покупців у нас доступна ціна і доставка по всій Україні (Київ, Одеса, Харків та інші міста).

Особливості ваніліну і ванільного цукру

Ванільний цукор додає випічці неповторний, солодкий аромат, який розсіюється в повітрі і пробуджує апетит. У його приготуванні використовується звичайний цукор і стручки тропічної рослини. Компоненти з'єднують і залишають для настоювання на дві доби. Так як природний інгредієнт в чистому вигляді є дуже рідкісним і дорогим, такий спосіб передачі аромату цукру дозволяє виробляти недорогу випічку з ароматом ванілі. Його використовують в приготуванні тіста, начинок і кремів. Ванілін - це продукт, отриманий хімічним шляхом. Також популярний в приготуванні кондитерських і хлібобулочних виробів. Його відрізняє ідентичний аромат і доступна ціна.

Види цукрової пудри

Цей продукт являє собою подрібнений цукор. Різниться за величиною помелу і термостабільним властивостями. У нашому інтернет-магазині ви зможете замовити нетанучих продукт. Його кристали не розчиняються при контакті з гарячою, жирною і вологою поверхнею. Використовується для прикраси кондитерських і хлібобулочних виробів, для створення трафаретних малюнків. Також ви зможете замовити у нас швидкорозчинний продукт. Він розчиняється в невеликій кількості рідини і легко з'єднується з іншими інгредієнтами, не утворюючи грудочок. Часто використовується в приготуванні кремів, глазурі і тесту.

«Тортіно» - якісне кондитерська сировина

У «Тортіно» ви зможете недорого купити все, що необхідно для приготування смачної випічки і десертів. З нами ви значно скоротите час і вартість виробництва. Ми пропонуємо широкий вибір, якісне обслуговування, розумну ціну і доставку по Києву, Одесі, Харкову та іншим містам. Якщо ви перебуваєте в Тернополі, ви можете замовити кур'єрську доставку або забрати замовлення особисто.