Мішки кондитерські

ФІЛЬТРУВАТИ ЗА ЦІНОЮ


грн. – грн.

Сортувати:

Кількість товарів:

Новинки

Найважливішим компонентом десерту, що прикрашає його і формує смак виробу, є крем. Для створення декору з кремової маси, будь то білкової, масляної або заварної, використовують кондитерські шприци або мішки з насадками різного діаметру і форми, недорого купити які поштучно можна в інтернет-магазині «Тортіно».

Мішки кондитерські

Ці пристосування є невеликими конусоподібними виробами з поліетилену, паперу або тканини з отвором на кінці. Їх наповнюють кремом, тестом і глазур'ю. При використанні мішечка на нього злегка натискають, примушуючи вміст виходити назовні. Для зручності отримання декору потрібної форми мішок забезпечується кондитерськими насадками.

Використання такого кулінарного інструменту для прикраси тортів, печива, тістечок, інших видів десерту дозволяє навіть недосвідченій в кондитерській справі людині з легкістю наносити написи, цифри, малюнки, лінії й геометричні фігури, створювати візерунки та інші витончені елементи декору.

Особливості мішечків для крему

Усі ці пристосування діляться на дві великі групи – одно- і багаторазового використання. На багаторазові мішки, що виготовляються з вінілу, силікону або тканини, часто наносять водовідштовхувальне покриття. Їх потрібно ретельно очищати й відмивати після кожного використання. Перевагами одноразових пристосувань, виготовлених з паперу або харчового поліетилену, є:

  • відсутність необхідності їх мити та чистити, що є прямим заощадженням часу і витрат фізичних сил;
  • можливість бачити кількість вмісту через прозорий матеріал;
  • невисока вартість виробів.

Ще одна особливість кондитерських мішечків – можливість зберігати в них начинку або крем для десерту в холодильнику. Але тільки за умови, що носик виробу не відрізаний.

Як вибрати кондитерський мішок

Вибираючи виріб, слід звертати увагу не лише на те, є воно пристосуванням одноразового або багаторазового використання, а і на те:

  • з якого матеріалу виготовлено;
  • його розмір;
  • щільність мішечка.

Останній показник вимірюється в мікронах – чим він вищий, тим краще якість виробу і рівень його міцності. А, означає, вище і його ціна. Найвища щільність мішків складає 100 мікронів, а найнижча – від 10 до 15. Багаторазові вироби високої щільності актуальні для роботи з тестом, зефіром і іншими тугими масами. Легкі одноразові нещільні пристосування коштують порівняно дешево, оскільки після використання їх викидають. Вони підходять для крему, шоколадної глазурі, айсингу, інших негустих мас.

Якщо ви зупинили свій вибір на тканинних багаторазових мішках, слід мати на увазі, що вони вимагають ретельного промивання після кожного використання. Якщо цього не робити, вони здатні вбирати запахи, вивести які досить складно. Цим пояснюється те, що багато кондитерів віддають перевагу одноразовим виробам.

Переваги купівлі в інтернет-магазині «Тортіно»

Вирішивши зробити купівлю на торговому онлайн-майданчику «Тортіно», ви отримуєте наступні переваги:

  • гарантію того, що ви недорого купуєте тільки сертифікований продукт відомого виробника;
  • можливість замовити товар онлайн на цьому сайті;
  • купити одночасно з мішками необхідний для роботи набір кондитерських насадок.

«Тортіно» надає послугу швидкої доставки покупок у будь-який регіон України.