Набори кондитерських насадок

ФІЛЬТРУВАТИ ЗА ЦІНОЮ


грн. – грн.

Сортувати:

Кількість товарів:

Новинки

При відвідуванні кондитерських магазинів неможливо залишитися байдужим до декору тортів, тістечок, безе, капкейків і іншої смакоти. Люди, далекі від кондитерської сфери, вважають, що для створення таких прикрас потрібно мати особливий дар. Але виявляється, створити шедевр під силу навіть новачкові за наявності у нього якісного кондитерського мішка для крему і відповідних інструментів у вигляді насадок.

Останні є металевими конусоподібними порожнистими пристосуваннями з отворами з обох боків. Те, яке має більший діаметр, приєднується до мішка. Вузька частина насадки має різний розмір і форму. З її допомогою і виходять різноманітні види прикрас десертів.

Набори кондитерських насадок

Сучасний ринок пропонує велике різноманіття цих інструментів. Можна купити насадки поштучно або в наборі. Останній варіант особливо актуальний для тих, хто вирішив займатися виготовленням солодощів серйозно.

Причини купівлі набору насадок для кондитерського мішка

Придбання пристосувань для прикраси десертів в наборі дає вам наступні можливості:

  • експериментувати, створювати декоративні елементи різної складності;
  • користуватися інструментами впродовж тривалого часу завдяки їх довговічності;
  • витратити на купівлю менше грошей, ніж при придбанні виробів поштучно (кожен елемент в наборі при перерахунку вартості однієї одиниці коштуватиме дешевше).

Особливо привабливі ціни пропонує спеціалізований інтернет-магазин «Тортіно».

Асортимент наборів насадок для створення декору

На торговому онлайн майданчику «Тортіно» представлені моделі наборів насадок з нержавіючої сталі різного розміру і форми з 7, 9 і 24 штук. Є варіанти з багаторазовим кондитерським мішком, пластмасовим перехідником. Вироби придатні для використання з тестом, кремом, шоколадом, збитими вершками й іншими масами.

Переваги купівлі в інтернет-магазині «Тортіно»

Ставши нашим клієнтом, ви гарантовано дістаєте можливість недорого купити сертифіковану продукцію кращих вітчизняних і зарубіжних виробників. Замовити будь-яку позицію з каталогу можна безпосередньо на цьому сайті або телефоном. Онлайн-магазин надає послугу швидкої доставки у будь-який куточок України.