Молди силіконові 3D

ФІЛЬТРУВАТИ ЗА ЦІНОЮ


грн. – грн.

Сортувати:

Кількість товарів:

Новинки

Новинки
Молд Лебеді 2 шт.

Молд Лебеді 2 шт.

КОД 3328

84.00грн.

Купити
Новинки
Топінг Банан Maribell

Топінг Банан Maribell

КОД 59

44.00грн.

Купити
Новинки
Топінг М*ята Maribell

Топінг М*ята Maribell

КОД 2758

44.00грн.

Купити

Неоціниму послугу тим, хто займається кондитерською справою професійно або на рівні любителя, роблять готові форми. Вони допомагають швидко і без проблем створити прикраси для тортів і інших видів десерту. Спочатку для виготовлення форм використовувався метал. На зміну їм пришли пластикові молди.

Сьогодні все більшою затребуваністю для роботи з шоколадом, марципаном, карамеллю і мастикою користуються форми з силікону. Новинкою на ринку кондитерських пристосувань є силіконові молды 3D, завдяки конструкції яких виходять об'ємні фігурки.

Молди силіконові 3D

Ці вироби є порожнистими формами з безпечного харчового силікону. Вони передають рельєф, структуру, фактуру в найдрібніших деталях. В результаті виходять абсолютно реалістичні фігурки. Пристосування 3D, як і звичайні силіконові форми, відрізняються наступними особливостями:

  • безпекою;
  • здатністю зберігати усі свої характеристики при низьких і високих температурах;
  • довговічністю.

Важливою властивістю силіконових молдів 3D є ще і те, що до них не прилипає використовуваний для виготовлення фігурок матеріал.

Асортимент об'ємних 3D молдів

В Україні можна недорого купити пристосування в інтернет-магазині «Тортіно». У нас представлений великий вибір 3D молдів у виді:

  • людських фігур;
  • тварин;
  • героїв мультфільмів;
  • кольорів;
  • орнаментів і так далі.

Для торта на День народження або ювілей можна підібрати молди у вигляді цифр.

Як користуватися формою для створення об'ємних фігурок

Використати ці пристосування дуже просто. Досить залити дві половинки форми кондитерською масою, прибрати надлишок продукту спеціальним скребком і акуратно з'єднати їх. Для застигання фігурки молд потрібно помістити в холодильник.

Переваги купівлі в інтернет-магазині «Тортіно»

Ставши клієнтом нашого віртуального торгового майданчика, ви зможете дешево придбати силіконові 3D молди, якість і безпека яких підтверджені відповідними сертифікатами. І так невисокі ціни стають ще нижче завдяки бонусній системі в «Тортіно», різним знижкам і акціям. У інтернет-магазині можна замовити послугу доставки з символічної вартості.