Новини

Повернутись до всіх новин

Цікавинка!!!!!

09.09.2015

Macaron (макарон).Про створення цього дивовижного десерту ходить безліч легенд. Не багато хто знає, що своїм походженням макарон "зобов'язаний" не французам, а італійцям. У середньовічних рецептах, це тістечко з мигдалевого горіха ще не було розділене на дві половинки, як це прийнято у наш час.
Важливо не плутати назву макаронів (macaron) та макарун (macaroon), оскільки останнє є американським кокосовим печивом, лише трохи схожим в технології приготування. Своєї популярності макарон набув в Латинському кварталі Парижу, а кондитерський будинок Laduree зробив його своєю візитною карткою, перетворивши на популярний паризький делікатес.
Пізніше, відомий кондитер-віртуоз Пьер Ерме (Pierre Hermé) звів макарон на новий рівень смакового сприйняття, використовуючи в начинках несподівані інгредієнти і поєднання : праліне з фундука, фісташка-вишня, рожева вода-пелюстки троянд, малина-болгарський перець, полуниця-васабі, білий трюфель і навіть чорна ікра. Спробувати макарони це не просто з'їсти ласощі, а пережити істинне ні з чим не порівнянне гастрономічне задоволення.