Новости - интернет магазин | Тортино

Нова Пошта підняла тарифи з 1 січня 2022 рокуКомпанія "Нова пошта" з 1 січня 2022 року оновлює тарифи на низку послуг із доставки.


Фіксована ціна на весь рік на доставку документів. Вона становитиме 40 грн (у вартість буде включено фірмовий картонний конверт). На перший квартал 2022 року "Нова пошта" планує продовжити тариф на доставку до поштоматів за 35 грн, в який вже входить накладений платіж без комісії. З 1 квітня вартість доставки до пошти в планах компанії підвищити до 45 грн, незалежно від географічного спрямування та ваги відправлення у всій території України.


Тариф за доставку, коли покупці відразу після огляду у відділі хочуть повернути посилку з невідповідним товаром (вагою до 30 кг), становитиме 15 грн.


З 2022 року доставку розраховуватимуть залежно від пунктів призначення, за трьома тарифними зонами: по місту та передмісті, між містами України, з/до селища міського типу або села", - пояснюється в повідомленні.


З 2022 року у разі доставки в межах міста та його передмістя НП вводить три тарифи за вагою посилок. Так, маленька (до 2 кг) коштуватиме 40 грн, велика – 80 грн. Одночасно до ціни вже входитиме комісія за оголошену вартість до 1 тис. грн, незалежно від того, куди буде доставлено посилку - до відділення чи поштомату.


Компанія з 1 січня 2022 року також змінюється тариф на доставку та забір посилок кур'єром з адреси. Під час замовлення послуг кур'єра не потрібно буде прив'язуватися до ваги, за будь-яку посилку до 30 кг буде фіксована вартість +30 грн, а для відправлень понад 30 кг буде +90 грн за кожні 100 кг, і тарифікація буде вже як для вантажу.


Крім того, тарифікуватимуть по-новому доставку кожної посилки в експрес-накладній із декількома місцями.


Детальніше можна ознайомитись з тарифами на сайті компанії перевізника «Нова Пошта».


Відгуки
Написати відгук
    Погано           Добре
Захист від роботів