Ароматизатори

ФІЛЬТРУВАТИ ЗА ЦІНОЮ


грн. – грн.

Сортувати:

Кількість товарів:

Новинки

Ароматизатори – це натуральні або штучні добавки, які надають харчовим продуктам насичений смак, приємний запах та привабливий вигляд. Продукти харчування мають короткий термін придатності та надзвичайно чутливі до умов зберігання. Дуже часто поєднання певних речовин призводить до зміни смакових та ароматичних якостей не в кращу сторону. В такому випадку застосовують ароматизатори, які дозволяють відновити смакові якості продуктів та підсилити їх, довести до єдиного смакового стандарту, який би привабив споживачів. Також ароматизатори використовують для надання аромату та смакових компонентів продуктам, які незабезпечені цим від природи. Інший спосіб використання ароматизаторів – це для позбавлення від неприємних присмаків. Однак потрібно відрізняти гіркуватий присмак та спорчений продукт. В другому випадку неможна додавати ароматизаторів та обманювати споживачів, оскільки свіжішим від цього він не стане і в результаті може призвести до отруєння. Харчові ароматизатори використовують в лікеро-горілчаній промисловості, хлібобулочному виробництві, кондитерській сфері, в домашніх умовах при виготовленні випічки, в виготовленні молочної продукції, харчових концентратів та іншого. Різновиди ароматизаторів за походженням:
  • Натуральні – виготовляються із природніх компонентів та не містять жодних хімічних добавок.
  • Ідентичні натуральним ароматизаторам – до складу входять частково натуральні компоненти, а частково штучні.
  • Штучні – такі ароматизатори отримуються внаслідок хімічного синтезу.
Різновиди ароматизаторів за речовиною:
  • Рідкі - використовуються для приготування різноманітних напитків (чаїв, лимонадів, лікеро-горілчаної продукції), додаються в мармелад, шоколад, фруктові наповнювачі, молочну та хлібобулочну продукцію. Вони нижчі за собівартістю, ніж сухі.
  • Капсульні – створюють природній та насичений смак. Термін зберігання до 3-х років. Гранули чудово розчиняються у воді. Основний спектр їх використання - надання незабутнього і тонкого аромату різним чаям.
  • Порошкові – виготовляються внаслідок нанесення компонентів-ароматизаторів на порошкоподібну речовину (крохмаль, сіль, цукор та ін.). Такий вид ароматизаторів є природнім окиснювачем, внаслідок чого продовжує термін зберігання харчових продуктів.
Поради! Ароматизатори завжди зберігати в затемненому та недоступному для дітей місці. Бажано мати спеціальні закриті коробочки для зберігання. Температура зберігання не повинна перевищувати 25 °С. Термін зберігання 12 місяців. Перед тим як застосувати спершу збовтуйте. Інтернет-магазин «Тортіно» приготував широкий вибір ароматизаторів для різноманітного застосування. Ми працюємо з кращими виробниками як в Україні, так і за її межами. Для наших покупців в «Тортіно» доступна вартість, кілька способів оплати і доставка по всій Україні (Львів, Івано-Франківськ та інші міста). Також ви можете замовити кур’єрську доставку в Тернополі або особисто забрати замовлення у нас.