Цукрові прикраси та фігурки з мастики

ФІЛЬТРУВАТИ ЗА ЦІНОЮ


грн. – грн.

Сортувати:

Кількість товарів:

Новинки

Торти з мастики зараз знаходяться на піку популярності. Їх замовляють на весілля, дні народження і корпоративні вечори, тому що за допомогою цього пластичного матеріалу можна втілити в реальність будь-яку фантазію. Для того щоб повністю відтворити дизайн ласощі використовуються спеціальні цукрові прикраси і фігурки. У великому асортименті вони представлені в каталозі інтернет-магазину Tortino, де їх можна купити недорого і з доставкою по містах України.

Асортимент містичних прикрас в Tortino

Багато кондитери при створенні містичних тортів і тістечок самостійно виготовляють декор за допомогою спеціальної кулінарної інвентарю. Проблема в тому, що для кожного цукрового прикраси і різних фігурок потрібна окрема форма, ціна якої іноді може бути занадто високою. При наявності великої кількості замовлень на торти з мастики набагато практичніше купувати готовий декор. Інтернет-магазин Tortino пропонує великий асортимент декору для містичних десертів, при виготовленні якого використовується цукрова пудра дуже дрібного помелу і спеціальні інгредієнти. Такий склад наділяє вироби наступними перевагами:
  • пластичністю,
  • тривалим періодом свіжості,
  • приємним смаком,
  • безпекою,
  • універсальністю,
  • доступною ціною.
Використовуючи декоративні елементи з мастики, кожен кондитер зможе створювати оригінальні торти і десерти. У нього буде можливість втілювати самі грандіозні ідеї замовника і прикрашати готові вироби фігурками людей і тварин, екзотичних квітів і іншим тематичним декором.

Асортимент і переваги онлайн-магазину Tortino

Інтернет-магазин Tortino реалізує великий вибір декору, матеріалів та інвентарю для приготування кондитерських і хлібобулочних виробів. У нашому каталозі зібрані товари вітчизняного та імпортного виробництва, при виготовленні яких використовується якісне і безпечне сировину. Тут представлені недорогі оригінальні написи, якими можна прикрасити торт на честь дня народження, весілля, ювілею або корпоративного свята. Ціна декору залежить тільки від його розміру та складності. У нас можна купити цукрові прикраси і фігурки, які допоможуть підкреслити унікальність десерту і зробити його цвяхом будь-якого свята. Діти обов'язково оцінять торти, прикрашені улюбленими мультиплікаційними персонажами, фігурками тварин, машин або літаків. Кожен купить кондитерська сировина і матеріали в онлайн-магазині Tortino, може розраховувати на їх швидку доставку по Києву, Одесі, Харкову та іншим містам країни.