Папір тішью

ФІЛЬТРУВАТИ ЗА ЦІНОЮ


грн. – грн.

Сортувати:

Кількість товарів:

Новинки

Ті, хто займається кондитерською справою професійно, прекрасно розуміють, що це процес багатоступінчастий і складний. Важливо не лише смачно приготувати та оригінально декорувати десерт, а й упакувати його для зручності зберігання і безпеки транспортування. Тут йдеться не лише про якісну коробку і підложку для торта та інших солодощів, а і про матеріал для:

  • пакування кондитерських виробів;
  • наповнення коробок;
  • надання продукту стильного оригінального зовнішнього вигляду.

Відмінним варіантом подібного пакувального матеріалу є папір тішью, більше відомий під назвою цигарковий.

Папір тішью

Цей матеріал має напівпрозору ніжну структуру, що нагадує папірусовий тонкий папір. Він відрізняється міцністю, яскравістю і невисокою вартістю, є відмінним варіантом для загортання будь-якої тари. З тішью легко зробити окрему упаковку для різних видів десертів, включаючи кекси, мафіни й так далі.

Особливості паперу тішью

Цей красиво декорований, приємний на дотик тонкий папір, використовуваний декораторами для прикраси упаковки подарунків і кондитерських виробів :

  • може бути пофарбований у будь-який колір;
  • відрізняється привабливим зовнішнім виглядом і «слухняністю» (без проблем складається і набуває первинної форми після зминання);
  • коштує відносно дешево.

В Україні недорого купити цей матеріал високої якості для декорації святкової упаковки можна в інтернет-магазині «Тортіно».

Асортимент тішью

На віртуальному торговому майданчику «Тортіно» представлений широкий вибір паперу цього типу, різні варіанти якого можна використати:

  • в якості захисного шару, що перешкоджає появі жирних плям на дні й стінках коробки від упакованих в неї кондитерських виробів;
  • для заповнення вільного простору місткості (у зім'ятому виді).

Тішью у виді паперової стружки використовується також як прикраса і наповнювач коробки для відвертання можливості ушкодження солодощів, що знаходяться в ній, при транспортуванні.

Переваги купівлі в інтернет-магазині «Тортіно»

Замовити папір тішью в нашому онлайн-магазині, значить, купити сертифікований продукт відмінної якості за привабливою ціною з можливістю отримання послуги доставки у будь-який куточок України.