Глазур, шоколад, какао

ФІЛЬТРУВАТИ ЗА ЦІНОЮ


грн. – грн.
Вид спецій
13
Вага
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
Вид шоколаду
3
4
5
6
7
Виробник
45
46
47
48
49
51
54
56
57
Країна походження
71
72
73
74
75
У вигляді
19
20

Сортувати:

Кількість товарів:

Новинки

Новинки
Молд Лебеді 2 шт.

Молд Лебеді 2 шт.

КОД 3328

84.00грн.

Купити
Новинки
Топінг Банан Maribell

Топінг Банан Maribell

КОД 59

44.00грн.

Купити
Новинки
Топінг М*ята Maribell

Топінг М*ята Maribell

КОД 2758

44.00грн.

Купити
Приготування кондитерських виробів неможливо без використання спеціального сировини, що вимагається за рецептурою. Всіма улюблені торти, кекси і тістечка зазвичай готуються із застосуванням глазурі, какао, шоколаду та інших додаткових інгредієнтів. Їх можна недорого купити в інтернет-магазині Tortino, що здійснює швидку доставку по містах України.

Особливості використання даних інгредієнтів

При виготовленні кондитерських виробів використовується величезна кількість продуктів, які умовно поділяються на такі групи:
  • основа (мука);
  • рідини (вода, молоко, вино, вершки);
  • жири (масло, маргарин, сало);
  • яйця;
  • спеціальні добавки.
Глазур, какао і шоколад особливі тим, що їх можна використовувати як в процесі приготування, так і при декоруванні десертів. З їх допомогою можна поліпшити смакові і споживчі якості виробів. Зазвичай вони виготовляються з какао бобів, які отримують в результаті тривалої ферментації і сушки насіння плодів шоколадного дерева. У нашому онлайн-магазині для кондитерів можна купити класичну, білу, шоколадну і цукрову глазур. Її калорійність і ціна будуть прямо залежати від властивостей інгредієнтів, що входять до її складу. При правильному дозуванні і використанні вона захистить продукцію від передчасного висихання, а також допоможе зберегти її споживчі та смакові якості. Шоколад використовується в кондитерській справі в цілісному або розтопленому вигляді. З його допомогою можна поліпшити смак і колір виробів, а також надати їм легку гірчинку. Залежно від кількості цукру, він може бути солодким, напівсолодких або гірким. У нас можна за доступною ціною купити інгредієнт, здатний перетворити найдешевший десерт в шедевр кулінарного мистецтва. Головне - перевірити його склад, визначитися з видом і дозуванням.

Переваги звернення до нас

Інтернет-магазин Tortino реалізує великий асортимент кондитерського інвентарю, інгредієнтів та сировини. У нашому каталозі представлені товари, які необхідні і досвідченим майстрам, і початківцям кондитерам. З таким інструментом навіть любитель зможе з легкістю відточити свою майстерність. Відвідувач, який звернувся в інтернет-магазин Tortino, може розраховувати на такі переваги, як:
  • регулярне оновлення каталогу,
  • висока якість товарів,
  • оптимальна ціна виробів,
  • кваліфіковане обслуговування,
  • зручні здатні оплати і доставки.
Кожен, хто купить у нас кондитерський інвентар, сировину та іншу продукцію, може розраховувати на оперативну доставку по Києву, Одесі, Харкову та іншим містам країни.