Коробка для пряників і цукерок

ФІЛЬТРУВАТИ ЗА ЦІНОЮ


грн. – грн.
Вид упаковки
1385
1386
1388

Сортувати:

Кількість товарів:

Новинки

Після покупки солодощі ми забираємо з собою. Для комфортного перевезення печива або пряників потрібна зручна упаковка. У нашому інтернет-магазині "Тортіно" великий вибір пакувальних коробок для таких солодощів. Ціни на них доступні кожному.

Навіщо потрібна упаковка для пряників і печива?

Перша причина пакування продукції - зручне транспортування. Крім цього вироби будуть захищені від будь-якого впливу ззовні. Ні бруд, дощ, бактерії або механічні пошкодження не торкнутися печива. Це особливо важливо при покупці продукції на подарунок.

Друга причина - упаковки можуть бути дуже гарними і яскравими. Їх зручно використовувати для вітання рідних та близьких.

Особливості упаковки для пряників

Часто використовують коробки для переміщення продукції. Форми, забарвлення можуть відрізнятися, але одна риса залишається завжди. Вони зроблені з нетоксичного матеріалу. Упаковки міцні і не розмокнуть. Сторонній запах і смак не передаються печиву всередині. Високі кришки забезпечують надійне зберігання печива або цукерок.

Коробки створюють з картону. Вони можуть бути закритими або з пластиковим віконцем. Він дає можливість стежити за зовнішнім виглядом печива, пряників або цукерок при транспортуванні. Це важливо при покупці продукції для гостей або на подарунок друзям. Також вікно показує всю красу виробів. При створенні картонних коробок використовують ламінований картон. Саме завдяки йому, упаковка стійка до вологи. При зберіганні кондитерських солодощів повітря має велике значення. Картон пропускає його в невеликих кількостях.

Переваги коробок очевидні:

  • в них можна упакувати будь-яку продукцію;
  • форма збереже солодощі під час перевезення;
  • використовуваний матеріал - абсолютно безпечний для всіх.

Тортіно доставляє по Україні усі товари, які є в наявності. Укрпошта, Нова пошта, Делівері допомагають в цьому. Вартість доставки розраховується перевізником. Зробивши замовлення у нас, переконайтеся в якості наших товарів. Відгуки наших клієнтів це доводять.