Каталог
0

Каталог товарів

Каталог

Меню

Графік роботи: 09:00-18:00, Пн-Пт

Шановний користувач сайту tortino.com.ua звертаємо Вашу увагу на те, що проставлення символу «галочка» означає, що Ви ознайомлені та згодні з умовами використання сайту tortino.com.ua а також є акцептом Вами даної публічної оферти. Проставлення символу «галочка», а також використання в будь-якому вигляді сайту tortino.com.ua (у тому числі, але не обмежуючись замовленням Вами товарів і послуг з використанням сайту tortino.com.ua, участь в бонусних програмах, акціях, заповнення заявок, форм тощо) є Вашим беззастережною згодою з усіма положеннями та умовами даної публічної оферти і прирівнюється до підписання договору обома сторонами. Дана публічна оферта є обов’язковою для виконання сторонами. У разі Вашої незгоди з умовами даної публічної оферти, Ви повинні утриматися від використання сайту tortino.com.ua і tortino.com.ua

Визначення і терміни

 1. Сайт – web-сайт, що належить Власнику сайту і має адресу в мережі Інтернет tortino.com.ua, з допомогою якого Користувач має можливість здійснити покупку бажаного товару.
 2. Користувач (ВИ) – фізична особа, резидент України, яка досягла 18 – річного віку, володіє повною дієздатністю, що використовує даний сайт і/або його окремі інструменти, згодна з умовами Публічної оферти і виконала всі її умови описані нижче.
 3. Покупець – Користувач, який здійснив покупку на сайті tortino.com.ua
 4. Адміністрація сайту адміністрація інтернет-магазину «Тортіно», tortino.com.ua, - уповноважена особа відповідно до договору оренди сайту та оренди ТМ "Тортіно" (46003, м.Тернопіль, вул. Поліська,2).
 5. Угода – дана публічна оферта, включаючи всі її умови.
 6. Продавець – юридична особа або фізична особа-підприємець, яка розміщує на Сайті інформацію про реалізовані їм товари і/або послуги. Продавцем може бути як Адміністрація, так і будь-яка інша особа, якій Адміністрація надала право на розміщення відомостей про товар та/або послуги. Найменування Продавця вказується в документах на передачу товару Покупцю (акт прийому-передачі, видаткова накладна, товарний чек, фіскальний чек тощо, що підтверджують факт передачі товару Покупцеві).
 7. Товар – товари, послуги, інші матеріальні і нематеріальні об’єкти, інформація про яких розміщена на Сайті.
 8. Замовлення – звернення Користувача через Сайт і/або за допомогою дзвінка до Продавця з проханням здійснити реалізацію товару, а також сукупність товарів, зазначених у замовленні Користувача.
 9. Платник – особа, яка здійснює оплату замовлення Користувача.
 10. Одержувач – особа, зазначена Платником у формі замовлення, як особи і уповноважена Платником отримати товар. Якщо інше не зазначено у формі Замовлення, Одержувачем є Платник.
 11. Пропозиція – відомості про товар, розміщені Продавцем на Сайті, які включають в себе інформацію про товар, його ціну, способи оплати і доставки, інформацію про знижки та акційні пропозиції на товар, а також інші умови придбання товару. Умови Пропозицій, розміщених на Сайті, встановлюються Продавцем. Пропозиція є інформацією про можливі умови покупки товару.
 12. Сторони – Продавець, Покупець, Користувач.

Предмет і умови угоди

 1. Ця Угода регулює порядок доступу Користувача до інформації, розміщеної на Сайті, порядок використання Сайту, а також можливість передачі таких товарів Користувачеві.
 2. Ця Угода є публічною офертою. Використовуючи матеріали та інструменти Сайту, Користувач вважається беззастережно і безумовно приймаючим (акцептирующим) ця Угода. Користувач зобов’язаний повністю ознайомитися з умовами цього договору до реєстрації на Сайті та/або проставлення символу «галочка». Реєстрація Користувача на Сайті означає повне і беззастережне прийняття угоди (у відповідності зі статтями 641, 642 Цивільного Кодексу України).
 3. Сайт є платформою для розміщення пропозицій про продаж товарів Продавцями.
 4. Інформація про товар відображається на сайті tortino.com.ua і є динамічною. Це означає, що інформація може бути оновлена, змінена і доповнена Адміністрацією у будь-який момент без попереднього повідомлення Користувача. Будь-яка інформація про товар Продавця, умов акції, ціною товару, і будь-які інші правила надання послуг Продавцем відображаються на сайті tortino.com.ua Адміністрація Сайту має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови даної Угоди. Зміни набувають чинності з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті tortino.com.ua
 5. Справжній договір може бути укладений право – та дієздатною Користувачем, досягли 14 років, з урахуванням особливостей, передбачених главою 4 Цивільного Кодексу України. Приймаючи умови договору, Ви підтверджуєте свою право – і дієздатність, приймаєте на себе зобов’язання, що виникають внаслідок використання сайту tortino.com.ua та укладення даного договору.
 6. Пропозиція на Сайті не є офертою. Користувач після ознайомлення з розміщеним на сайті Пропозицією має право зробити оферту Продавця шляхом заповнення форми Замовлення та/або здійснити замовлення через Колл-Центр сайту. Заповнення форми Замовлення вважається офертою Користувача Продавцю на придбання Користувачем товару на умовах, зазначених у відповідному Реченні.
 7. Оферта вважається прийнятою Продавцем, якщо Продавець здійснив дії, які свідчать про прийняття оферти Користувача, а саме: фактично відвантажив товар, приступив до надання послуг у відповідності з умовами, передбаченими офертою Користувача, надав рахунок на оплату замовлених товарів.
 8. Продавець має право запропонувати реалізувати товар на інших умовах після отримання оферти Користувача. В такому разі дана пропозиція вважається зустрічною офертою і повинно бути прийняте Користувачем. Прийняттям зустрічної оферти вважається фактичне отримання Користувачем і/або Одержувачем товару на умовах, передбачених зустрічною офертою. Продавець має право відкликати зустрічну оферту до моменту отримання товару Покупцем.
 9. Погодженням усіх істотних умов Сторонами є оплата та/або фактичне одержання товару Покупцем, а також відвантаження товару Продавцем.
 10. Сторони погоджуються, що напрямок Продавцем та/або Адміністрацією сайту будь-яких повідомлень про наявність товару, прийняття замовлення, термін доставки товару, його ціну, умови та форми оплати, статус та/або зміни статусу замовлення і т. п., надісланих Продавцем та/або Адміністрацією сайту допомогою електронної пошти, sms – повідомлень, за допомогою телефонії, є виключно повідомленням Покупця про отримання оферти Продавцем і не може свідчити про її акцептуванні Продавцем.
 11. Доставка товару здійснюється компанією перевізником «Нова Пошта», «Укрпошта», «Делівері» шляхом самовивозу з відділень, курером шляхом адресної доставки м. Тернопіль або самостійним вивезенням товару клієнтом з роздрібного магазину мережі компанії «Тортіно».

  Якщо в населеному пункті не представлено відділення компанії перевізника або роздрібного Продавця магазину, Користувач має право вибрати для доставки найближчий населений пункт, в якому представлено відділення компанії перевізника або Продавця. Доставка придбаного Користувачем товару здійснюється за рахунок Продавця. Адреси відділень компанії перевізника можна побачити за посиланням http://novaposhta.ua/uk/office. Зі списками адрес і магазинів мережі «Тортіно» можна ознайомитися на сайті tortino.com.ua, розділ «Контакти»/ «Контакти».

  Продавець не здійснює доставку на окуповані території України (АРК, на території Луганської і Донецької областей), а також інші населені пункти, які не забезпечені відділеннями компанією перевізником. Користувачі погоджуються з тим, що вартість товарів/послуг Продавця, розміщених на сайті Ініціатором, може збільшуватися без попереднього повідомлення.

 12. Моментом отримання товару Одержувачем підписання Одержувачем документа, що підтверджує факт прийняття рекомендованого Користувачем товару (товарно-транспортна накладна, акт прийому-передачі, декларація на пересилку, товарно–транспортна накладна тощо) або фактичне одержання Одержувачем Товару та вчинення ним дій, що свідчать про прийняття товару. Перед відправкою товар перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні товару Одержувач зобов’язується перевірити товар на наявність ушкоджень, а також наявність комплекту необхідних документів (товарний чек у разі проблем на місці пред’явити претензії службі доставки. Продавець не несе відповідальність за дії компанії перевізника.
 13. При прийнятті (акцептуванні) оферти Продавця Користувач дає згоду про одержання інформації про товар допомогою дистанційного зв’язку. Проставлений підпис на документах, що підтверджують прийняття товару та/або фактичне прийняття товару, означає, що Одержувач отримав всі необхідні відомості (інформацію) про товар до моменту його прийняття.

Відповідальності сторін

 1. Будучи Користувачем Сайту, Ви гарантуєте не робити яких-небудь дій, які порушують законодавство України, норми міжнародного права і дій, які можуть порушити нормальне функціонування Сайту.
 2. Користувач зобов’язаний своєчасно проінформувати Адміністрацію Сайту про несанкціонований доступ до особистої сторінки Користувача третіми особами. Для інформування користувач повинен звернутися в Службу підтримки за координатами, вказаними на Сайті.
 3. Користувач надає свою згоду на використання та обробку персональних даних Користувача у відповідності з чинним законодавством України.
 4. Приймаючи умови угоди, Користувач підтверджує, що ознайомлений і згоден з Політикою конфіденційності Сайту, а також з умовами цієї Угоди.
 5. Приймаючи умови угоди, Користувач підтверджує, що він є право – та дієздатною, а також що у нього відсутні які-небудь обмеження в дієздатності.
 6. Коментарі та інші записи Користувача на Сайті не повинні суперечити вимогам законодавства України та загальновизнаних норм моралі і моральності.
 7. Відповідальність за грошові перекази, які здійснюють Платники, повністю лежить на банках та платіжних системах, послугами яких вирішує скористатися Користувач. Продавець не бере на себе відповідальність за дії Процесингових центрів.
 8. Власник сайту не несе відповідальність за працездатність устаткування, на якому розміщений Сайт, доступність Сайту, роботу каналів передачі даних та інші технічні засоби для здійснення Користувачами доступу до Сайту.
 9. Продавець не несе відповідальність за дії Перевізника, в тому числі за терміни перевезення компанією перевізником, а також за збереження доставки.
 10. Відповідальність Продавця за зміни умов реалізації товару обмежується правом Одержувача (Користувач, Платник) відмовитися від придбання товару і вимагати повернення сплачених за нього коштів (якщо вони оплачені).
 11. Користувач несе відповідальність за достовірність даних, зазначених у формі Замовлення. У випадку, якщо неправильне, неточне та/або неправильне зазначення даних в Замовленні призвело до додаткових витрат Продавця, пов’язаних з доставкою товару по невірному адресою або видачу товару невірному Одержувачу, всі пов’язані з цим збитки та витрати покладаються на Користувача. Продавець має право стягувати суму таких збитків або витрат із сум, сплачених Платником в якості оплати товару. Користувач зобов’язаний надати про себе всю необхідну інформацію для здійснення електронної угоди.

Захист персональний даних

 1. При реєстрації на інтернет-сайті Замовник  залишає свої персональні дані, в тому числі:

  • прізвище, ім’я, по-батькові;
  • адреса доставки;
  • номер телефону;
  • електронну адреса (e-mail);
 2. Надаючи свої персональні дані при реєстрації на інтернет-сайті, Замовник дає свою добровільну безвідкличну згоду на обробку і використання (у тому числі і передачу) своїх персональних даних без обмеження терміну дії такої згоди відповідно до Закону України “Про захист персональних даних” від 01.06.2010р.
 3. Адміністрація сайт та Продавець використовують отримані Персональні дані для цілей виконання доручення та продажу Товарів і надання послуг, визначених цим Договором, для просування послуг, у тому числі і за допомогою автоматизованої обробки персональних даних.
 4. Адміністрація сайта та Продавець зобов’язуються не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Адміністрацією сайта та Продавецем інформації агентам і третім особам, що діють на підставі договору з Адміністрація сайт та Продавець, у тому числі і для виконання зобов’язань перед Покупцем, а також у випадках, коли розкриття такої інформації встановлене вимогами законодавства.
 5. Якщо Покупець не бажає, щоб Адміністрація сайт та Продавець продовжував обробляти персональні дані, то Покупець не зможе продовжувати користуватися послугами Інтернет-сайта.
 6. Покупець несе відповідальність за підтримку своїх персональних даних в актуальному стані. Адміністрація сайт та Продавець не несуть відповідальності за неякісне виконання або невиконання своїх зобов’язань у зв’язку з неактуальністю інформації про Покупця або невідповідністю її дійсності.

Гарантії на товар

 1. Строк придатності Товару (-ів) встановлюється Виробником та позначається на упаковці Товару (-ів).

Повернення товару

 1. Покупець вправі відмовитись від товару в будь-який час до його передачі, а після передачі товару – в порядку та на умовах, визначених Законом України «Про захист прав споживачів».
 2. Повернення товару належної якості можливе у випадку, якщо збережено його товарний вид, споживчі якості, а також документ, що підтверджує факт та умови замовлення зазначеного товару.
 3. Покупець не вправі відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно Покупцем, який його придбав, (в т.ч. не стандартні (по бажанню Покупця) розміри та інше). Підтвердженням того, що річ має індивідуально-визначені властивості, є відмінність розмірів товару та інших характеристик, що зазначені в інтернет-супермаркеті.
 4. Повернення товару, у випадках, передбачених законом та цим Договором, здійснюється за адресами, зазначеним на сайті в розділі «Контакти».
 5. При відмові Покупця від товару належної якості Продавець повертає грошові кошти в розмірі вартості такого Товару, за виключенням витрат Продавця на доставку товару, що повертається.

Умови повернення

Інтернет-магазин надає можливість повернення товару в разі, якщо він Вас не влаштував з тих чи інших причин.

 1. Відповідно до закону України Про захист прав споживачів, Ви маєте право повернути продовольчі товари неналежної якості в межах терміну придатності товару. Товар неналежної якості – це той товар, який є непридатним для використання за призначенням, бракований товар, товар, який має недоліки (недолік – це порушення обов’язкових вимог до товару), з вичерпаним терміном придатності або доставлений з порушенням цілісності упаковки.

Для здійснення повернення Вам необхідно зв’язатися з менеджером інтернет-магазину на протязі 14 днів з моменту отримання замовлення і повідомити про необхідність повернення товару. Умови Повернення товару та відшкодування його вартості согласовується з менеджером інтернет-магазин.

 1. Відповідно до закону України Про захист прав споживачів Ви маєте право обміняти непродовольчий товар належної якості або повернути його нам на протязі 14 днів після отримання замовлення. Повернення непродовольчого товару належної якості проводиться, якщо зазначений товар не був у споживанні, збережено його товарний вид, споживчі властивості, фабричні ярлики.

Існує перелік товарів, які обміну в жодному разі не підлягають. Перелік товарів, які не підлягають обміну (поверненню), затверджено постановою КМУ від 19.03.94 р № 172. До нього, зокрема, входять: лікарські препарати і медичні засоби, предмети сангігієни, світлочутливі товари, парфюмерно-косметичні вироби, дитячі іграшки , ювелірні вироби з дорогоцінних металів, тканини, білизна натільна, постільна білизна і деякі інші товари.

Для здійснення повернення Вам потрібно зв’язатися з менеджером інтернет-магазину на протязі 14 днів з моменту отримання замовлення і повідомити про необхідність повернення товару. Умови Повернення товару та відшкодування його вартості согласовується з менеджером інтернет-магазину.

Інтернет-магазин «Тортіно» завжди йде назустріч своїм покупцям.

Інші умови

 1. Користувач має право призначити Одержувачем товару, що купується третя особа. У цьому випадку Одержувач зобов’язаний вказати у формі Замовлення дані, необхідні для ідентифікації Одержувача доставки йому товару. На відносини сторін, в такому випадку, поширюються положення ст. 636 Цивільного Кодексу України.
 2. Всі можливі спори та суперечності, що виникають між Сторонами в рамках цієї Угоди, підлягають вирішенню згідно з чинним законодавством України виключно за місцем реєстрації Власника сайту. Визнання судом будь-якого положення цієї Угоди недійсним не скасовує дію Угоди в іншій частині і не знімає з Користувача Сайту зобов’язань, прийнятих при реєстрації.
 3. Усі права на Сайт в цілому і на використання мережевої адреси (доменного імені) 63.4. Користувач погоджується з тим, що після проходження процедури реєстрації на Сайті, Адміністрація сайту і/або Продавець буде направляти на електронну адресу Користувачів листа та/або повідомлення, в тому числі рекламного характеру. Разом з цим, Сайт зобов’язується не передавати електронну адресу, а також будь-які інші відомості про Користувачів третім особам. Користувач має право відмовитися від такої розсилки самостійно.
 4. Вказуючи номер мобільного телефону в Кабінеті, Користувач автоматично погоджується отримувати SMS-повідомлення від Сайту, у тому числі рекламного характеру. При виникненні наміри зупинити розсилку такого роду, Користувач повинен звернутися в технічну підтримку Сайту.
 5. Користувачеві забороняється розміщувати користувальницький контент, заборонений чинним законодавством та/або суперечить морально-етичним нормам співтовариства.
 6. Здійснюючи Замовлення на Сайті, Користувач добровільно надає свою згоду Адміністрації сайту на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптування, поновлення, використання, знищення, поширення) наведених їм даних, а саме: прізвище, ім’я, по батькові, електронна пошта, телефон, адресу, з метою забезпечення відносин у сфері купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері рекламних і маркетингових досліджень, а також дає згоду на передачу (поширення) даних перевізникам, транспортно-експедиторським і кур’єрським організаціям, іншим третім особам (без обмеження) на розсуд Адміністрації сайту. Дане положення діє на протязі 5 років з моменту оформлення останнього замовлення на сайті.
 7. Користувач ознайомлений і згоден з умовами цієї угоди.