UA
RU

Графік роботи: 09:00-18:00, Пн-Пт

Каталог Каталог
Login 0 cart

Каталог товарів

Каталог Каталог

Меню

Графік роботи: 09:00-18:00, Пн-Пт

UA
RU

Поліпшувачі борошна

Фільтр
169 - 3000 грн. Ціна
- грн.
Виробники
За новизною:
Хочете домогтися високої якості хлібобулочних виробів і стабільності процесу їх приготування? Тоді почніть використовувати спеціальні поліпшувачі борошна, які можна купити оптом за вигідною ціною в інтернет-магазині Tortino. Тим більше що ми здійснюємо швидку доставку по Україні.

Склад і види покращувачів борошна

Поліпшувачі смаку хліба використовуються відповідно до рецепту та рекомендацій професіоналів. Це необхідно, щоб досягти найкращого результату без шкоди для якості продукту. Ця суміш являє собою багатокомпонентний комплекс, покликаний поліпшити і стабілізувати якість хлібобулочних виробів. Вона надає полифункциональное дію, яке залежить від способу приготування тіста, властивостей борошна і сировини, використовуваного для випічки. Для того щоб домогтися такого ефекту, до складу поліпшувачів борошна включають такі інгредієнти:
 • солодові і цукристі продукти,
 • жири,
 • емульгатори,
 • ферменти,
 • стабілізатори,
 • підкислювачі.
Купивши і почавши використовувати цю багатокомпонентну суміш, можна прискорити процес бродіння, знизити кількість дріжджів, збільшити термін зберігання виробів, поліпшити їхній смак і зовнішній вигляд. Вона допоможе поліпшити рецептуру хлібобулочних виробів, вибравши тим самим недорогий і оптимальний варіант. В залежності від поставленої мети розрізняють покращувачі борошна окисного і відновлювального дії. Перший вид допомагає прискорити процес відбілювання і дозрівання борошна. Другий вид робить тісто більш еластичним, пористим і об'ємним. Завдяки йому на поверхні виробів не утворюються тріщини і розриви. Купити покращувач для дріжджового тіста можна у нашому інтернет-магазині.

Переваги використання поліпшувачів борошна

Купити покращувач хлібопекарський можна в каталозі. Інтернет-магазин Tortino пропонує великий вибір багатокомпонентних сумішей для випічки, за допомогою яких можна домогтися наступних результатів:
 • стабілізувати якість виробів, що виготовляються з борошна з низькими хлібопекарськими властивостями;
 • прискорити процес приготування хліба;
 • скоротити час приготування тіста;
 • розширити асортимент продукції, що випускається;
 • поліпшити її споживчі властивості;
 • знизити собівартість продукції.

Обирайте покращувачі для здобного тесту, щоб збільшити термін зберігання виробів, запобігаючи їх швидкому загрубанню або втраті свіжості.

Переваги співпраці з нами

Інтернет-магазин Tortino реалізує величезний асортимент інструментів та інгредієнтів, з якими процес приготування кондитерських виробів стане ще більш цікавим. В їх число входять і поліпшувачі борошна, ціна яких оптимальна, а якість бездоганна. У нас можна недорого купити інвентар, здатний розкрити ваш творчий потенціал і урізноманітнити меню. Співпрацюючи з нами, ви завжди можете розраховувати на такі переваги, як великий асортимент і доступна ціна товарів. Ми також гарантуємо оперативну доставку замовлень по Києву, Одесі, Харкову та іншим містам країни!