UA
RU

Графік роботи: 09:00-18:00, Пн-Пт

Каталог Каталог
Login 0 cart

Каталог товарів

Каталог Каталог

Меню

Графік роботи: 09:00-18:00, Пн-Пт

UA
RU

Карамель

Фільтр
За новизною:
Виробники
74 - 235 грн. Ціна
- грн.

Карамель – цукристий кондитерський виріб, що складається з карамельної маси і начинки або без неї. Вона є найдоступнішим видом солодощів, якщо не враховувати цукор в чистому вигляді.
Карамель займає одне з перспективних місць за обсягом виробництва і попиту у населення.
Тому на сьогодні актуальним питанням є використання натуральної вітчизняної сировини, придбання найсучаснішого обладнання та впровадження найновіших технологій для виробництва
продуктів високої якості.

На сьогодні серед кондитерських виробів карамель має найбільший попит, особливо коли йдеться про дітей та людей похилого віку. Тож тема технології виробництва, асортименту, визначення
рівня якості карамелі з начинкою, дослідження зразків карамелі за органолептичними та фізико-хімічними показниками є особливо актуальною.

Карамель - це класичний французький десерт із паленого цукру та вершків. Це універсальний соус для десертів, тістечок, тортів та попкорн. Також карамель можна їсти як самостійний десерт до чаю або використовувати для прикрас та карамельних цукерок. При приготуванні ласощів важливо вчасно зняти цукор зі сковороди. Якщо знімете зарано - карамель зацукриться, а якщо занадто пізно - підгорить.

«Тортіно» - все для смачної випічки

В інтернет-магазині «Тортіно» ви зможете купити якісні, недорогі смакові наповнювачі від кращих виробників з Бельгії, Італії та України. Ми пропонуємо доступну ціну, широкий вибір, якісний сервіс і доставку по всій Україні (Київ, Одеса, Харків та інші міста). Якщо ви перебуваєте в Тернополі, ви можете забрати замовлення особисто.