Барвники, ароматизатори

ФІЛЬТРУВАТИ ЗА ЦІНОЮ


грн. – грн.

Сортувати:

Кількість товарів:

Новинки

В арсеналі будь-якого кондитера і домашнього кухаря повинні бути присутніми харчові ароматизатори та інші добавки. Адже тільки з їх допомогою можна домогтися бездоганного вигляду і чарівного смаку випічки. Купити харчові барвники та інші добавки можна в інтернет-магазині Tortino. Ми надаємо великий асортимент товарів за привабливими цінами і з доставкою по Україні.

Склад і особливості використання кондитерських добавок

Харчовим ароматизатором називають суміш, за допомогою якої можна надати кондитерському або хлібобулочних виробів приємний смак і запах. Завдяки великій різноманітності ароматів (фруктовий, горіховий, алкогольний та ін.), Цей продукт користується великою популярністю у кондитерів. Харчовий барвник - це суміш певного кольору, що дозволяє зробити будь-який десерт більш яскравим і оригінальним. Він може бути натурального або синтетичного походження. Натуральні добавки виготовляються з рослинних продуктів (буряк, полуниця, ананас, куркума і ін.). Вони безпечніші, але при цьому їх ціна набагато вище. Синтетичні добавки коштують недорого, але також дозволяють пофарбувати десерт в найяскравіші і фантастичні кольори. Інтернет-магазин Tortino надає можливість купити такі види недорогих, але ефективних добавок:
  • ароматичні добавки,
  • харчові олівці,
  • кандурин (перламутр),
  • сухі і гелеві суміші,
  • суміші для кондитерського аерографа.
Крім цього, виробники постачають харчові фарби у вигляді спреїв, фломастерів і навіть їстівних блискіток, які дають можливість прикрасити десерт витонченими і незвичайними малюнками. Сфера їх застосування обмежується тільки фантазією кондитера.

Переваги використання кондитерських добавок

Харчові ароматизатори і харчові барвники покликані полегшити роботу кондитера і розкрити весь його творчий потенціал. З їх допомогою можна виготовляти барвисті і оригінальні десерти, дизайн яких буде відрізнятися від всіх інших кондитерських виробів. Крім цього, дані харчові добавки наділені такими перевагами, як:
  • продуманий склад,
  • високу якість компонентів,
  • зручність у використанні,
  • широка сфера застосування,
  • доступна ціна.
У кожного, хто купить і почне використовувати кондитерські добавки, з'явиться можливість проявити свою фантазію і створити незабутній десерт. Хочете переконатися в цьому? Тоді зв'яжіться з нашими консультантами! Інтернет-магазин Tortino гарантує вам кваліфіковане обслуговування, вигідні умови співпраці та швидку доставку в Київ, Одесу, Харків та інші міста країни!