UA
RU

Графік роботи: 09:00-18:00, Пн-Пт

Каталог Каталог
Login 0 cart

Каталог товарів

Каталог Каталог

Меню

Графік роботи: 09:00-18:00, Пн-Пт

UA
RU

Посипка перлинки

Фільтр
За новизною:
Виробники
18 - 169 грн. Ціна
- грн.

Код 7763

Мигдаль золотий, 50г

59.00грн.

Код 7124

Нонпарель бронза 1 мм, 50г

46.00грн.

Важливим завданням кожного кондитера є зробити торт, випічку, інші десерти не лише смачними, а і зовні привабливими, нарядними. Для цього використовують різні види декору: їстівні намистини, кондитерські кульки. Але останнім штрихом процесу приготування виробу є нанесення шоколадної або цукрового посипання. Це може бути не лише кондитерський декоративний порошок, а і:

  • сердечка;
  • їстівне намисто;
  • кульки;
  • зірочки й так далі.

Особливо вишуканою є прикраса у вигляді перлинок та цукрових кульок для тортів, використовувана для декору тістечок, тортів, коктейлів і інших видів десерту.

Кондитерське посипання «Перлинки»

Завдяки особливій технології виготовлення ці цукрові срібні їстівні кульки та намистини кондитерські добре зберігають форму. Такий ювелірний дивовижний декор доречний на глазурі та мастиці, кремах, шоколаді й збитих вершках. Його можна:

  • комбінувати з шоколадною присипкою та іншими декорами з цього продукту;
  • згори посипати перлинками та харчовими намистинами готовий десерт;
  • використовувати для формування мереживних візерунків з кондитерських кульок для торта..

Для виготовлення кондитерських намистинок потрібний цукор, борошно і глюкозний сироп. З отриманої суміші формують кульки. Згори на цукрові бусинки для торта наноситься харчовий перламутровий барвник. Усі компоненти абсолютно нешкідливі при їх вживанні в помірній кількості.

Асортимент намистинок для кондитерських виробів

Вибір виробів посипок-кондитерських кульок досить широкий. Окрім класичного перламутрового білого забарвлення, виробники пропонують варіанти:

  • золоті й срібні, стилізовані під ці види дорогоцінних металів;
  • кольорові червоні, зелені, рожеві, блакитні й так далі.

Стандартний розмір виробів складає 4 мм, але можна купити перлинки й більшого або меншого діаметру. Обирайте найкрасивіші намистинки для торта у нашому інтернет-магазині.

Переваги купівлі в інтернет-магазині «Тортіно»

Купити цукрові намистини можна не виходячи з дому. На нашому сайті є великий асортимент. Якщо у вас є час, бажання і необхідні компоненти, можна виготовити намистинки самостійно. Проте з урахуванням того, що коштує ця продукція досить дешево, а її вибір в кондитерських магазинах великий, раціональніше буде купити необхідну кількість перлинок або кондитерських намистин потрібного вам розміру і кольору.

В Україні купити кондитерські кульки недорого можна в інтернет-магазині «Тортіно». Замовити з доставкою за мінімальною вартістю будь-яку кількість цього й інших видів посипань, намистин на торт, кондитерської сировини та інвентаря за вигідною ціною можна онлайн прямо на цьому сайті.