Коробки для капкейків

ФІЛЬТРУВАТИ ЗА ЦІНОЮ


грн. – грн.

Сортувати:

Кількість товарів:

Новинки

Новинки
Молд Ялинки асорті, 5 шт.

Молд Ялинки асорті, 5 шт.

КОД 1646

73.00грн.

Купити
Новинки
Ванільний цукор Vitana, 20г

Ванільний цукор Vitana, 20г

КОД 876

7.00грн.

Купити

Торт завжди був головним десертом. Але на зміну йому прийшли капкейкі, маффіни. Це маленькі кекси. Вони апетитні на вигляд і виглядають дуже святково. Їх популярність серед дітей, дорослих зростає з кожним днем. Нерідко капкейкі дарують, пригощають ними рідних. Вони відмінно підійдуть для подарунка на будь-яке свято. Для зручності переміщення використовують спеціальні упаковки.

Для чого потрібна упаковка?

Гофрована форма з пергаменту використовується при випіканні кексів, мафінів або капкейков. Ця форма є першою упаковкою вироби. Друга - картонна коробка. Вона відрізняється розмірами, формами для тістечок:

  • капкейкі високі з кремом, тому упаковка використовується висока;
  • мафіни - низькі, коробка відповідно теж невелика.

Також картонні упаковки розділяють за кількістю що містяться виробів всередині:

  • коробка для одного маффіни;
  • для 6 штук;
  • коробки для капкейков на 12 штук або більше.

Упаковка допомагає перевозити солодощі зручно і без механічних пошкоджень. Також з її допомогою кондитерські вироби захистити від небезпеки, від потрапляння бруду, пилу, бактерій із зовнішнього середовища.

Особливості упаковок для капкейков

В основному коробки складаються з двох частин:

  • гофролоток;
  • картонна форма з отворами.

Лоток використовують для великих партій. Це коробка з відкритим верхом. Так покупцям легко побачити продукцію і її якість, зовнішній вигляд.

Картонна форма з отворами використовується для короба. Вона встановлюється всередину. Кекси ставлять в спеціальні отвори. Вони добре закріплені, що не будуть самостійно переміщатися в процесі транспортування.

Капкейкі, маффіни повинні упаковуватися безпечно. Пакувальний матеріал має відповідати державним стандартам для зберігання харчових продуктів. Коробки повинні бути непроникними і міцними. Це дає можливість легко перевозити продукцію.

У нашому інтернет-магазині можна придбати картонні коробки для капкейків, маффінів за доступними цінами. У наявність великий вибір продукції. Замовлення доставляємо за допомогою Укрпошти, Нової пошти, компанії-перевізника Делівері. Вартість доставки залежить від місця призначення, загальної ваги посилки. Свої відгуки обов'язково залишайте на сайті.