Коробки для капкейків

ФІЛЬТРУВАТИ ЗА ЦІНОЮ


грн. – грн.
Вид упаковки
1382

Сортувати:

Кількість товарів:

Новинки

Торт завжди був головним десертом. Але на зміну йому прийшли капкейкі, маффіни. Це маленькі кекси. Вони апетитні на вигляд і виглядають дуже святково. Їх популярність серед дітей, дорослих зростає з кожним днем. Нерідко капкейкі дарують, пригощають ними рідних. Вони відмінно підійдуть для подарунка на будь-яке свято. Для зручності переміщення використовують спеціальні упаковки.

Для чого потрібна упаковка?

Гофрована форма з пергаменту використовується при випіканні кексів, мафінів або капкейков. Ця форма є першою упаковкою вироби. Друга - картонна коробка. Вона відрізняється розмірами, формами для тістечок:

  • капкейкі високі з кремом, тому упаковка використовується висока;
  • мафіни - низькі, коробка відповідно теж невелика.

Також картонні упаковки розділяють за кількістю що містяться виробів всередині:

  • коробка для одного маффіни;
  • для 6 штук;
  • коробки для капкейков на 12 штук або більше.

Упаковка допомагає перевозити солодощі зручно і без механічних пошкоджень. Також з її допомогою кондитерські вироби захистити від небезпеки, від потрапляння бруду, пилу, бактерій із зовнішнього середовища.

Особливості упаковок для капкейков

В основному коробки складаються з двох частин:

  • гофролоток;
  • картонна форма з отворами.

Лоток використовують для великих партій. Це коробка з відкритим верхом. Так покупцям легко побачити продукцію і її якість, зовнішній вигляд.

Картонна форма з отворами використовується для короба. Вона встановлюється всередину. Кекси ставлять в спеціальні отвори. Вони добре закріплені, що не будуть самостійно переміщатися в процесі транспортування.

Капкейкі, маффіни повинні упаковуватися безпечно. Пакувальний матеріал має відповідати державним стандартам для зберігання харчових продуктів. Коробки повинні бути непроникними і міцними. Це дає можливість легко перевозити продукцію.

У нашому інтернет-магазині можна придбати картонні коробки для капкейків, маффінів за доступними цінами. У наявність великий вибір продукції. Замовлення доставляємо за допомогою Укрпошти, Нової пошти, компанії-перевізника Делівері. Вартість доставки залежить від місця призначення, загальної ваги посилки. Свої відгуки обов'язково залишайте на сайті.