UA
RU

Графік роботи: 09:00-18:00, Пн-Пт

Каталог Каталог
Login 0 cart

Каталог товарів

Каталог Каталог

Меню

Графік роботи: 09:00-18:00, Пн-Пт

UA
RU

Вайнери

Фільтр
За новизною:
Виробники
38 - 155 грн. Ціна
- грн.

Код 8144

Вайнер пелюстка Півонії 2

112.00грн.

Код 5335

Вайнер листок Універсальний 2

155.00грн.

Код 5337

Вайнер пелюстка Гібіскуса 2

63.00грн.

Код 5338

Вайнер пелюстка Троянди 2

105.00грн.

Код 3150

Вайнер пелюстка Півонії велика

117.00грн.

Код 3178

Вайнер пелюстка Гібіскуса

47.00грн.

Код 3346

Вайнер Тюльпан класичний

65.00грн.

Код 4641

Вайнер листочки Ожини

45.00грн.

Код 2110

Вайнер квітка Сакури

57.00грн.

Код 2025

Вайнер пелюстка Тюльпан Рококо

75.00грн.

Код 2477

Вайнер пелюстки Альстремерії

58.00грн.

Код 3340

Вайнер пелюстка Маку

65.00грн.

Код 3906

Вайнер пелюстка Півонії

40.00грн.

Код 4486

Вайнер листок Універсальний

75.00грн.

Код 4462

Вайнер Пелюстка троянди

85.00грн.

1 2

Завдяки наявності у продажу різних кондитерських пристосувань і інструментів створити свого роду шедевр кулінарного мистецтва під силу навіть любителям, не кажучи вже про професійних кондитерів.

Проривом у сфері прикрас десерту свого часу стали квіти та пластикові молди. Сьогодні все більше кондитерів віддають переваги пристосуванням з харчового силікону, за допомогою яких легко і просто отримати різні декоративні фігурки. Різновидом пластикових молдів, призначених для виготовлення елементів рослинного декору, є вайнери. З їх допомогою створюються шикарні квіти з мастики для прикраси торта. Купити вайнери для мастики можна в інтернет-магазині Тортіно.

Кондитерський вайнер

Вайнер для мастики – це зручний сучасний інструмент який є силіконовим молдом для виготовлення листя, окремих квіткових пелюсток і різних квітів. Вайнер хорошої якості дозволяє отримувати готові рослини або їх елементи з мастики, абсолютно ідентичні живим представникам флори, таким як квіти троянди. На них відбиті:

  • щонайтонші волокна і прожилки;
  • зігнуті й плавні лінії;
  • суцвіття.

На кожному силіконовому вайнері троянди з обох боків видима кожна, навіть найдрібніша, деталь.

Переваги вайнерів для квітів з мастики

Важливим «плюсом» цих пристосувань є нешкідливість матеріалу виготовлення, відсутність у нього запаху. До інших переваг силіконових вайнерів відносяться:

  • широкий асортимент;
  • теплостійкість;
  • простота використання і догляду;
  • порівняно невисокі ціни.

При правильній експлуатації силіконові вайнери можуть використовуватися впродовж тривалого терміну без втрати своїх первинних якостей. Щоб отримати бажаний елемент рослинного декору, необхідно розрізати тонко розкочену мастику на шматочки відповідного розміру та укласти кожний з них в повністю сухе пристосування. Згори поміщається друга частина вайнера і злегка придавлюється. Потім слід підвести верхню частину виробу та акуратно витягнути прикрасу. Зверніть увагу на силіконові вайнери, купити які можна в нашому інтернет-магазині.

Асортимент форм для виготовлення рослинного декору

В Україні дешево купити різні моделі силіконових вайнерів можна в інтернет-магазині «Тортіно». Тут представлений великий вибір пристосувань для виготовлення:

  • готових гвоздик, гібіскусу, орхідей, гортензій, фіалок, лілій і так далі;
  • пелюсток для виготовлення троянд, маку, тюльпанів, багатьох інших видів квітів.

Спробувавши самостійно виготовити рослинні прикраси за допомогою вайнерів хоч би один раз, вам захочеться дивувати й захоплювати своїх близьких ще і ще. Тим паче, що користуватися вайнерами для мастики, які ви купите, дійсно дуже просто, а результат виходить вражаючий ефект. 

Переваги купівлі в інтернет-магазині «Тортіно»

Стати клієнтом нашого онлайн-магазину – значить, гарантовано отримати сертифіковану продукцію тільки вітчизняних і зарубіжних виробників кондитерських аксесуарів і інвентаря, що добре зарекомендували себе, за привабливою вартістю. Зверніть увагу на мастику та вайнери для квітів, купити які можна у нас. Замовити будь-яку позицію з каталогу можна онлайн безпосередньо на цьому сайті. «Тортіно» пропонує послугу доставки купівель з усієї України, яка здійснюється і швидко, і недорого.