Згущене молоко

ФІЛЬТРУВАТИ ЗА ЦІНОЮ


грн. – грн.

Сортувати:

Кількість товарів:

Новинки

Новинки
Набір "Мінні Маус" Добрик

Набір "Мінні Маус" Добрик

КОД 2916

53.00грн.

Купити
Новинки
Молд 3D Котик з бантиком

Молд 3D Котик з бантиком

КОД 1078

429.00грн.

Купити
Новинки
Еко Чіпси Полуниця, 30 г

Еко Чіпси Полуниця, 30 г

КОД 5783

78.00грн.

Купити
Новинки
Еко Чіпси Абрикос, 50 г

Еко Чіпси Абрикос, 50 г

КОД 4171

65.00грн.

Купити
Згущене молоко - смачний, а головне, корисний продукт для приготування випічки. Немає нічого смачнішого здобних булочок, печива або пряників зі згущеним молоком. В інтернет-магазині «Тортіно» ви зможете купити варене і сире згущене молоко. Для наших покупців в «Тортіно» доступна ціна, широкий вибір і можливість доставки по Києву, Одесі, Харкову та іншим містам України.

Згущене молоко для любителів солодкого.

Застосування цього продукту досить різноманітно. Воно використовується в чистому вигляді в якості начинки кондитерських і хлібобулочних виробів. З нього готують різні креми для випічки. З додаванням згущеного молока готують кавові напої. Його використовують для прошарку в виготовленні морозива. А також існує багато шанувальників цього продукту в чистому вигляді з млинцями або сирниками. Визначність цього продукту у виробництві кондитерських і хлібобулочних виробів полягає в тому, що він повністю готове до вживання. Його не потрібно попередньо змішувати або проводити інші види обробки. Також він має тривалий термін зберігання. Інтернет-магазин «Тортіно» пропонує великий вибір вареного згущеного молока. Воно пройшло попередню термічну обробку, має темний, майже шоколадний колір, більш густу консистенцію і яскраво виражений смак карамелі. Всі продукти, які ми пропонуємо, відрізняються за ступенем жирності, а також за характером упаковки. Це може бути металева банка. Вона забезпечує повну безпеку товару, запобігає витіканню у відкритому вигляді і повністю інертна до вмісту. Chub-упаковка - ідеальне рішення для невеликих виробництв. Ціна такої упаковки набагато нижче, з неї зручно витягувати продукт, така тара має невеликі габарити і її легко утилізувати.

«Тортіно» - кращі продукти за доступною ціною

Ми пропонуємо найкращі інгредієнти для виробництва кондитерських і хлібобулочних виробів. У нас ви зможете купити свіжі, недорогі продукти від кращих виробників. З нами готувати кондитерські шедеври швидко і недорого. Ми пропонуємо розумну вартість, якісне обслуговування і можливість доставки по всій Україні (Київ, Одеса, Харків та інші міста). Також ви можете забрати замовлення особисто в Тернополі.