Вайнери

ФІЛЬТРУВАТИ ЗА ЦІНОЮ


грн. – грн.

Сортувати:

Кількість товарів:

Новинки

Завдяки наявності у продажу різних кондитерських пристосувань і інструментів створити свого роду шедевр кулінарного мистецтва під силу навіть любителям, не кажучи вже про професійних кондитерів.

Проривом у сфері прикрас десерту свого часу стали пластикові молди. Сьогодні все більше кондитерів віддають переваги пристосуванням з харчового силікону, за допомогою яких легко і просто отримати різні декоративні фігурки. Різновидом пластикових молдів, призначених для виготовлення елементів рослинного декору, є вайнери. З їх допомогою створюються шикарні квіти з мастики для прикраси торта.

Кондитерський вайнер

Цей зручний сучасний інструмент є силіконовий молд для виготовлення листя, окремих квіткових пелюсток і різних квітів. Вайнер хорошої якості дозволяє отримувати готові рослини або їх елементи з мастики, абсолютно ідентичні живим представникам флори. На них відбиті:

  • щонайтонші волокна і прожилки;
  • зігнуті й плавні лінії;
  • суцвіття.

На кожному виробі з обох боків видима кожна, навіть найдрібніша, деталь.

Переваги вайнерів для квітів з мастики

Важливим «плюсом» цих пристосувань є нешкідливість матеріалу виготовлення, відсутність у нього запаху. До інших переваг силіконових вайнерів відносяться:

  • широкий асортимент;
  • теплостійкість;
  • простота використання і догляду;
  • порівняно невисокі ціни.

При правильній експлуатації виробів вони можуть використовуватися впродовж тривалого терміну без втрати своїх первинних якостей. Щоб отримати бажаний елемент рослинного декору, необхідно розрізати тонко розкочену мастику на шматочки відповідного розміру та укласти кожний з них в повністю сухе пристосування. Згори поміщається друга частина вайнера і злегка придавлюється. Потім слід підвести верхню частину виробу та акуратно витягнути прикрасу.

Асортимент форм для виготовлення рослинного декору

В Україні дешево купити різні моделі вайнерів можна в інтернет-магазині «Тортіно». Тут представлений великий вибір пристосувань для виготовлення:

  • готових гвоздик, гібіскусу, орхідей, гортензій, фіалок, лілій і так далі;
  • пелюсток для виготовлення троянд, маку, тюльпанів, багатьох інших видів квітів.

Спробувавши самостійно виготовити рослинні прикраси за допомогою вайнерів хоч би один раз, вам захочеться дивувати й захоплювати своїх близьких ще і ще. Тим паче, що користуватися формами дійсно дуже просто, а результат виходить вражаючий.

Переваги купівлі в інтернет-магазині «Тортіно»

Стати клієнтом нашого онлайн-магазину, значить, гарантовано отримати сертифіковану продукцію тільки вітчизняних і зарубіжних виробників кондитерських аксесуарів і інвентаря, що добре зарекомендували себе, за привабливою вартістю. Замовити будь-яку позицію з каталогу можна онлайн безпосередньо на цьому сайті. «Тортіно» пропонує послугу доставки купівель з усієї України, яка здійснюється і швидко, і недорого.