Підставки для роботи з тортом


Сортувати:

Кількість товарів:

Новинки

Підставки і стійки для тортів: пластикові, металеві, дерев'яні, картонні

Красива презентація кондитерських виробів ― це запорука успіху будь-якого кондитера, як професіонала, так і початківця. Підставка для торта обертаюча забезпечує обертання кондитерського виробу, що дозволяє акуратно декорувати його. Це дуже важливий кондитерський інвентар, адже дозволяє домогтися практично ідеально рівного покриття. Крім того, вона спрощує нанесення глазурі та візерунків. Стенди-підставки можуть використовуватися для подачі різних страв: капкейків, тістечок, кексів, мафінів, бутербродів, тарталеток, різноманітних закусок, суші і т.д. Вони істотно заощадять місце на святковому столі.

Які бувають підставки для тортів?

В інтернет-магазині CakeShop представлений великий асортимент стійок, підставок і стендів для тортів: багатоярусні, декоративні, розбірні, пластикові, картонні, металеві, з фанери і ДВП та ін. Всі представлені моделі виготовлені з екологічних матеріалів, стійкі та мають антиковзаюче покриття.

Наприклад, для кексів і капкейків зазвичай використовують стенди з міцного картону, які призначені для багаторазового використання. Для тортів ефектно виглядають збірні підставки для тортів з ДВП і підставки для тортів у вигляді куба. Окремої уваги заслуговують багаторівневі стійки для тортів, які є чудовим варіантом для весільних тортів. Пластикові підставки підійдуть для оформлення тортів на сімейні свята і дні народження. Вибираючи посуд такого призначення слід враховувати такі властивості:

  1. кількість ярусів;
  2. колір;
  3. матеріал виробу;
  4. ширина основи (а значить і стійкість);
  5. габарити (ширина, висота, діаметр і т.д.).