Плунжера

ФІЛЬТРУВАТИ ЗА ЦІНОЮ


грн. – грн.

Сортувати:

Кількість товарів:

Новинки

Якісні плунжера за доступною ціною

Плунжер - це ускладнена виїмка для тіста: форма з «поршнем» на пружині. Плунжер допомагає робити дві речі: вирізати різні фігури і створювати рельєфи на тесті або мастиці. Плунжери - відмінний і недорогий спосіб додати деталей на торт, капкейкі, печиво або інші кондитерські вироби. Відвідавши інтернет-магазин «Тортіно», ви зможете купити плунжер для роботи з тестом або мастикою. Відправляємо замовлення транспортними службами Нова Пошта, Укрпошта та Делівері (Україна). Забрати покупку можна в найближчому відділенні компанії-перевізника (Харків, Київ, Одеса та інші міста).

Як вибирати плунжер і працювати з ним

При покупці інструменту для тесту або для мастики зверніть увагу на:
  • розмір формочки: від її величини залежить, якою буде кінцева деталь вироби;
  • особливості форми: вона може бути однорівневої рамкою або дворівневої, з можливістю зробити рельєф, а не тільки обрізати виріб по контуру;
  • матеріали та конструкцію: «поршень» повинен бути простим і надійним, легким в зверненні.
При роботі з мастикою необхідно добре розім'яти матеріал і розкачати тонким шаром, близько 2-3 мм. Далі робочу поверхню посипаємо цукровою пудрою, борошном або крохмалем - щоб матеріал не прилипав. Після цього викладаємо лист мастики, розміщуємо на ньому плунжер, натискаємо і отримуємо вирізану деталь. Після цього, не дістаючи деталь з плунжера, можна провести пальцем по краю, знімаючи надлишки тесту або мастики.

Доставка плунжеров по Україні

Пропонуємо купити кондитерський інструментарій для мастики, тесту, шоколаду. У нас є якісні плунжера, вирубки, трафарети. Крім інструментів, ви можете знайти в нашому каталозі упаковки для кондитерських виробів, форми для випічки, кондитерська сировина. Команда інтернет-магазину «Тортіно» піклується про те, щоб ваші кондитерські вироби були смачними. Організуємо доставку в Київ, Харків, Одесу та інші міста України. Відправляємо транспортними службами Укрпошта, Нова Пошта, Делівері в міста, де є представництва компаній-перевізників. Приймаємо оплату карткою, готівкою та банківським переказом. Вас порадує ціна товарів в нашому каталозі.