Трафарети для шоколаду

ФІЛЬТРУВАТИ ЗА ЦІНОЮ


грн. – грн.

Сортувати:

Кількість товарів:

Новинки

Новинки
Сироп Тропік Еммі

Сироп Тропік Еммі

КОД 4876

91.00грн.

Купити
Новинки
Сироп Тірамісу Еммі

Сироп Тірамісу Еммі

КОД 5066

91.00грн.

Купити
Новинки
Сироп Лічі Еммі

Сироп Лічі Еммі

КОД 5363

91.00грн.

Купити
Новинки
Сироп Кавун ТМ Maribell

Сироп Кавун ТМ Maribell

КОД 5496

89.00грн.

Купити
Новинки
Сироп Тонік Еммі

Сироп Тонік Еммі

КОД 5539

91.00грн.

Купити

Кожен кондитер, будь то професійний або тільки початкуючий, піклується не лише про смак вироблюваного ним продукту, а і про привабливість його зовнішнього вигляду. Для полегшення декору тортів, тістечок і інших солодощів посипанням, шоколадом, айсингом, їстівними солодкими фігурками використовують спеціальні пристосування у виді:

Особливою популярністю користується прикраса ласощів плоскими, об'ємними, рельєфними шоколадними елементами. Створюються вони за допомогою трафаретів, що є шаблонами із вже вирізаними декоративними елементами.

Трафарети для шоколаду

Для виготовлення цих пристосувань використовують спеціальний гнучкий тонкий пластик. Він не розмокає і не деформується, відмінно тримає форму. Трафарет щільно прилягає і до прямої, і до закругленої поверхні. Щоб пристосування було зручно тримати під час нанесення візерунка, малюнка або напису, збоку у нього є спеціальна пелюстка.

Асортимент кондитерських трафаретів

Виготівники таких пристосувань недорого пропонують моделі, що відрізняються:

  • розмірами;
  • формою;
  • тематикою зображень.

Є варіанти з контурами й повністю вирізаними деталями. За формою трафарети можуть бути круглі великого і маленького розміру, прямокутні квадратні з малюнком, що повторюється, і витягнуті у вигляді мережива. Є також варіанти трафаретів з візерунками, сердечками, метеликами, вітальними написами й так далі.

Як користуватися трафаретом для прикраси кондитерських виробів

Для цього спочатку потрібно прикласти трафарет до поверхні кондитерського виробу. Притримуючи пристосування однією рукою, іншою наноситься паста, крем, інша декоруючу суміш. Робиться це за допомогою спеціального кондитерського штапелю. Надлишки кремоподібного декору забираються скребком.

Переваги купівлі в інтернет-магазині «Тортіно»

Ставши клієнтом одного з популярних в Україні віртуальних торгових майданчиків «Тортіно», ви зможете дешево купити будь-який вид сировини й пристосувань для виготовлення і декору кондитерських виробів, включаючи молди для виготовлення об'ємних прикрас.

Замовити за доступною ціною з доставкою будь-яку позицію з каталогу можна онлайн прямо на цьому сайті. Вартість доставки встановлюється перевізником.