Трафарети для шоколаду

ФІЛЬТРУВАТИ ЗА ЦІНОЮ


грн. – грн.

Сортувати:

Кількість товарів:

Новинки

Новинки
Молд Лебеді 2 шт.

Молд Лебеді 2 шт.

КОД 3328

84.00грн.

Купити
Новинки
Топінг Банан Maribell

Топінг Банан Maribell

КОД 59

44.00грн.

Купити
Новинки
Топінг М*ята Maribell

Топінг М*ята Maribell

КОД 2758

44.00грн.

Купити

Кожен кондитер, будь то професійний або тільки початкуючий, піклується не лише про смак вироблюваного ним продукту, а і про привабливість його зовнішнього вигляду. Для полегшення декору тортів, тістечок і інших солодощів посипанням, шоколадом, айсингом, їстівними солодкими фігурками використовують спеціальні пристосування у виді:

Особливою популярністю користується прикраса ласощів плоскими, об'ємними, рельєфними шоколадними елементами. Створюються вони за допомогою трафаретів, що є шаблонами із вже вирізаними декоративними елементами.

Трафарети для шоколаду

Для виготовлення цих пристосувань використовують спеціальний гнучкий тонкий пластик. Він не розмокає і не деформується, відмінно тримає форму. Трафарет щільно прилягає і до прямої, і до закругленої поверхні. Щоб пристосування було зручно тримати під час нанесення візерунка, малюнка або напису, збоку у нього є спеціальна пелюстка.

Асортимент кондитерських трафаретів

Виготівники таких пристосувань недорого пропонують моделі, що відрізняються:

  • розмірами;
  • формою;
  • тематикою зображень.

Є варіанти з контурами й повністю вирізаними деталями. За формою трафарети можуть бути круглі великого і маленького розміру, прямокутні квадратні з малюнком, що повторюється, і витягнуті у вигляді мережива. Є також варіанти трафаретів з візерунками, сердечками, метеликами, вітальними написами й так далі.

Як користуватися трафаретом для прикраси кондитерських виробів

Для цього спочатку потрібно прикласти трафарет до поверхні кондитерського виробу. Притримуючи пристосування однією рукою, іншою наноситься паста, крем, інша декоруючу суміш. Робиться це за допомогою спеціального кондитерського штапелю. Надлишки кремоподібного декору забираються скребком.

Переваги купівлі в інтернет-магазині «Тортіно»

Ставши клієнтом одного з популярних в Україні віртуальних торгових майданчиків «Тортіно», ви зможете дешево купити будь-який вид сировини й пристосувань для виготовлення і декору кондитерських виробів, включаючи молди для виготовлення об'ємних прикрас.

Замовити за доступною ціною з доставкою будь-яку позицію з каталогу можна онлайн прямо на цьому сайті. Вартість доставки встановлюється перевізником.