Чорна п’ятниця у мережі Тортіно

Чорна п’ятниця в «Тортіно» Тільки 29 листопада  2019 року зроби та оплати замовлення  і  гарантовано отримай знижку: – на суму від 500 грн – 5%* – на суму від 1000 грн – 10%* P.S. Зробимо життя солодким!!! *акція діє у всіх магазинах мережі “Тортіно”

Продовжити читання »

Роздрібний магазин Тортіно вже у Луцьку!!!

У Луцьку відкрився магазин «Тортіно» Вас цікавить кондитерський інвентар і сировина? Тоді Вам до нас!!! Пропонуємо для Вас: Широкий асортимент кондитерської сировини: шоколадна (кондитерська) глазур, натуральний шоколад, суміші для випікання, дріжджі, вершки, какао, розпушувачі, какао-масло, барвники, ароматизатори, топінги, сиропи, горіхи, згущувачі, наповнювачі, джеми, згущене молоко, ванілін, ванільний цукор, спеції, та багато іншого. Широкий вибір кондитерських інструментів

Продовжити читання »

“Тортіно” (Івано-Франківськ) святкує 2 роки!!!

2 роки з дня відкриття Тортіно в Івано-Франківську!! Ми вдячні Вам, що цей час Ви залишаєтесь вірними клієнтами мережі магазинів Тортіно! А ми дуже цінуємо наших клієнтів. Тому тільки 2 дні 29.10.19-30.10.19!!!!! ЗНИЖКА -10% на ВСЕ!* Від покупок в магазині Тортіно неможливо втриматися! Чекаємо всіх бажаючих відзначити разом з нами цей день за адресою: м.

Продовжити читання »

Технічні роботи

Шановні клієнти!!! Через не заплановані технічні проблеми, можливі затримки із відправкою замовлень. Найближчим часом відновимо роботу повноцінно. Приносимо свої вибачення за незручності.

Продовжити читання »
Сторінки:1234567»