Новорічні пластини

ФІЛЬТРУВАТИ ЗА ЦІНОЮ


грн. – грн.
Тематика (пластини)
1219
1221

Сортувати:

Кількість товарів:

Новинки

В інтернет-магазині Тортіно Ви маєте можливість купити вафельні новорічні пластини на торт. Вони представляють собою їстівні листи з рисового паперу, які використовуються при декорі кондитерських виробів. Виготовляються такі малюнки за допомогою харчового принтера і є повністю безпечними для здоров’я. Такі малюнки є їстівними і легко ріжуться разом з тортом. Переваги використання вафельних пластин:
  • кожна господиня може самостійно відкоригувати розмір, вирізавши ножицями необхідний візерунок;
  • зображення виглядає, ніби надрукована фотографія;
  • вибір зображень та кольорів може бути різноманітний;
  • низька ціна пластин;
  • прості у використанні;
  • тривалий термін придатності.
Звертаємо Вашу увагу, що такі пластини бояться вологи, тому працювати необхідно сухими руками. Зображення потрібно стелити на поверхню, де мінімум рідини, ідеальним варіантом буде цукрова мастика.

Чому необхідно робити замовлення в інтернет-магазині Тортіно?

Інтернет-магазин Тортіно реалізує великий асортимент високоякісної сировини для різних тематичних свят, зокрема Новий рік, День Святого Валентина, Міжнародний жіночий день, ціна яких порадує будь-яку домогосподарку. Купивши її у нас, навіть початківець зможе готувати вироби, які відрізняються привабливим зовнішнім виглядом і відмінними смаковими характеристиками. На нашому сайті найбільше Вас порадують низькі ціни. Зверніться в інтернет-магазин Tortino, щоб замовити сировину вітчизняного та імпортного виробництва. Ми пропонуємо розумну вартість, якісне обслуговування і можливість доставки по всій Україні (Львів, Івано-Франківськ та інші міста). Також ви можете забрати замовлення особисто в Тернополі.