Спеції

ФІЛЬТРУВАТИ ЗА ЦІНОЮ


грн. – грн.
Вид спецій
12
13
Вага (сухофрукти)
1073
1074
Вид (сухофрукти)
1078
1079
1081

Сортувати:

Кількість товарів:

Новинки

Секрет смачної та корисної страви

Використання натуральних інгредієнтів та їх оригінальне поєднання зі спеціями допоможуть вам створити неймовірно смачну страву. У якості прянощів можуть виступати насіння, кора, зелень, коріння, листя і плоди різних рослин. Вони можуть бути як у меленому вигляді, так і в цілому. Ціле насіння краще зберігає усі смаки і властивості, але мелені приправи зручніше використовувати під час приготування їжі. Ви можете купити прянощі в нашому інтернет магазині, вам сподобається невисока ціна та відмінна якість продукції. Спеції стануть прикрасою будь-якої страви: супи, гарніри, овочі, м'ясо, риба, випічка, десерти будуть набагато краще смакувати, якщо вони будуть приготовлені з використанням різноманітних прянощів. Вони додають не тільки неповторний і насичений смак, а й неймовірний аромат, який відіграє дуже важливу роль під час споживання їжі. Інтернет магазин “Тортіно” пропонує широкий вибір спецій, за допомогою яких ви зможете створити безліч кулінарних шедеврів. Навіть така проста страва, як варена картопля, приготовлена з лавровим листям, перцем чи травами, буде мати вишуканий смак. Важливо, що такі приправи виготовлені з натуральних інгредієнтів і є корисними, тому помилково вважати, що здорова їжа не може бути смачною. Купуйте спеції на нашому сайті за найбільш вигідними цінами в Україні, доставка здійснюється в Тернопіль, Львів, Чернівці та інші міста.

Що треба знати про прянощі?

Використовувати різноманітні трави та коріння під час приготування їжі люди почали ще здавна. Для кожного регіону характерні свої кулінарні традиції. Вони пов'язані з природними умовами тої чи іншої місцевості, оскільки спочатку люди обирали для своїх страв ті рослини, які можна було знайти недалеко від свого поселення. Вже потім почався активний культурний обмін, який мав величезне значення і для кулінарії. Сьогодні Україна активно імпортує спеції з усього світу, завдяки чому у нас є можливість купити різні приправи і приготувати смачні і вишукані страви не тільки з української, а й з японської, італійської, китайської, мексиканської кухні тощо. Мало хто знає, що багато прянощів мають лікувальні властивості, покращують обмін речовин в організмі, сприяють виведенню шлаків, а також здійснюють антибактеріальний вплив, завдяки якому страва може довше зберігатися. Це дуже важливо для кулінарії, оскільки їжа повинна не тільки мати гарні смакові властивості, а й бути корисною.

Вигідні умови для наших клієнтів

Інтернет магазин “Тортіно” пропонує широкий асортимент спецій, які ви зможете використовувати під час приготування різноманітних страв. Вас приємно вразить невелика ціна і висока якість продукції. Оформити замовлення можна з Тернополя, Львова, Чернівців чи іншого населеного пункту, ваш товар буде скоро доставлено за вказаною адресою. З нами робити покупки зручно, легко і вигідно!