UA
RU

Графік роботи: 09:00-18:00, Пн-Пт

Каталог Каталог
Login 0 cart

Каталог товарів

Каталог Каталог

Меню

Графік роботи: 09:00-18:00, Пн-Пт

UA
RU

Жиророзчинні

Фільтр
115 - 155 грн. Ціна
- грн.
За новизною:
1 2 3 4 5

Різнокольорові шоколадні цукерки, прикраси для тортів і заливка для сучасних кондитерів не є чимось незвичайним. Сьогодні можна без зусиль купити готові до використання "копійки" або плитки в різних відтінках і кольорах, а можна приготувати глазур у потрібному тоні самостійно, використовуючи для цього жиророзчинні сухі барвники та класичний шоколад, наприклад.

Асортимент і види барвників для шоколаду

Сьогодні майстрам з України доступні різні типи й види кондитерських барвників, за допомогою яких можна надати потрібний відтінок глазурі. Характеристики дають змогу використовувати для фарбування шоколадної маси барвники:

  • порошкові;
  • у дропсах;
  • рідкі.

Як порошкові, так і рідкі жиророзчинні барвники для шоколаду додаються в розтоплену масу. Примітно, що для надання потрібного кольору шоколадній пасті підходять не тільки жиророзчинні варіанти, а й класичні харчові порошкові фарби. Для фарбування шоколаду і шоколадної глазурі також підійдуть пастоподібні та концентровані гелеві варіанти на водній основі.

Великою популярністю у кондитерів користуються спеціальні дропси, 1 грам яких дасть змогу надати потрібного кольору цілій 100-грамовій плитці. В основі лежить какао-масло, яке добре з'єднується з основною масою. За необхідності надати глазурі більш насиченого натурального відтінку не варто шукати підходящу фарбу, а використовувати натуральний порошок какао з високою часткою вмісту масла. Харчові жиророзчинні барвники посилять і смак готового шоколадного продукту або авторських цукерок.

Колірна гама їстівних фарб не така вже й велика, але шляхом змішування за класичною схемою, завжди можна отримати потрібні відтінки. Регулюючи кількість барвника, можна домогтися потрібної насиченості та яскравості. Поспішайте замовити харчову фарбу для шоколаду у нашому інтернет-магазині.

Де знайти фарби для глазурі

Купити жиророзчинні барвники для шоколаду, а також кондитерські спреї, за допомогою яких можна надати будь-якому десерту, крему або покриттю оригінального відтінку, можна в інтернет-магазині "Тортіно". Замовити будь-який товар з каталогу можна з доставкою по Україні. Мережа офлайн-магазинів, у яких можна забрати замовлення самостійно, дає змогу заощадити кошти на оплаті послуги з пересилання.

Зручний пошук за категоріями, можливість сортувати товари за ціною і популярністю, а також новизною та іншими характеристиками, дає змогу знаходити потрібні товари швидко. Також користувачам доступна опція глобального пошуку по сайту.

Відшукати потрібні позиції харчових барвників для шоколаду без зайвих нервів вийде завдяки оформленню "Особистого кабінету". Авторизація на сайті інтернет-магазину займе кілька хвилин. Для постійних клієнтів передбачено персональну систему знижок і спеціальну накопичувальну програму, що дає змогу купити товари за вигідними цінами.

На всі питання щодо оформлення заявки, доставки обраних товарів і характеристик завжди готові відповісти консультанти. На сайті передбачена можливість залишити повідомлення або замовити зворотний дзвінок.