Повидло, джеми

ФІЛЬТРУВАТИ ЗА ЦІНОЮ


грн. – грн.
Вага(повидло)
966
967
968
969
Виробник(повидло)
974
975
976
977
Тип товару
962
963

Сортувати:

Кількість товарів:

Новинки

Новинки
Сироп Тропік Еммі

Сироп Тропік Еммі

КОД 4876

91.00грн.

Купити
Новинки
Сироп Тірамісу Еммі

Сироп Тірамісу Еммі

КОД 5066

91.00грн.

Купити
Новинки
Сироп Лічі Еммі

Сироп Лічі Еммі

КОД 5363

91.00грн.

Купити
Новинки
Сироп Кавун ТМ Maribell

Сироп Кавун ТМ Maribell

КОД 5496

89.00грн.

Купити
Новинки
Сироп Тонік Еммі

Сироп Тонік Еммі

КОД 5539

91.00грн.

Купити
Кондитерська повидло і джеми - відмінна начинка для пиріжків, млинців, слоек, відкритих пирогів, печива та іншої випічки. Підходить як для домашнього, так і для промислового приготування. Інтернет-магазин «Тортіно» працює тільки з перевіреними виробниками з Польщі та України, тому ми гарантуємо високу якість продуктів. Також у нас доступна ціна, постійне поповнення асортименту і доставка замовлень по всій Україні (Київ, Одеса, Харків та інші міста).

Широкий вибір повидла і джемів в «Тортіно»

Повидло і джеми виробляються з Пюріровать натуральних фруктів і ягід з додаванням цукру. Технологія приготування дозволяє зберегти корисні мікроелементи і вітаміни, що містяться в натуральній сировині. Ці продукти мають вираженим смаком і ароматом ягід і фруктів, які були використані в рецептурі. Також примітна висока термостабільність продуктів і тривалий термін зберігання. Їх вживають як самостійний продукт, а також широко застосовують у виготовленні кондитерських і хлібобулочних виробів. Ними прошаровують пироги і рулети, декорують відкриті пироги, склеюють половинки печива. У приготуванні використовуються яблука, абрикоси, полуниця, вишня, малина, журавлина і навіть пелюстки троянд. Ви зможете купити у нас як гомогенні, так і продукти з шматочками ягід і фруктів. Консистенція: густа, добре мажущаяся маса. Чи не розтікається по поверхні при намазування і не зацукровується при зберіганні. У цьому розділі ви також зможете купити недорогий журавлинний соус. Область його застосування не обмежується виключно виготовленням кондитерських і хлібобулочних виробів. Соус з журавлини широко застосовується в кулінарії. Його використовують в якості доповнення до м'ясних і рибних страв.

«Тортіно» - якісні інгредієнти за доступною ціною

У нашому інтернет-магазині ви знайдете все, що необхідно для домашнього та промислового виробництва кондитерських і хлібобулочних виробів. Ми доведемо вам, що якісні інгредієнти від перевірених виробників можуть коштувати недорого. У «Тортіно» покупців чекає тільки доступна ціна, якісне обслуговування і можливість доставки по Києву, Одесі, Харкову та іншим містам. Також ви можете забрати замовлення особисто, якщо ви перебуваєте в Тернополі.