Все для хлібобулочних виробів

ФІЛЬТРУВАТИ ЗА ЦІНОЮ


грн. – грн.

Сортувати:

Кількість товарів:

Новинки

Все більше домогосподарок вважають за краще пекти хліб, батони і здобу самостійно, відмовляючись від магазинної продукції. Адже тільки так можна бути впевненим в якості і безпеки використовуваних компонентів і дотриманні спеціальної технології. В інтернет-магазині Tortino можна недорого купити необхідну сировину, за допомогою якого ви зможете готувати справжні шедеври пекарського і кондитерського мистецтва! У жителів Києва, Одеси, Харкова та інших міст країни є можливість замовити інгредієнти за вигідною ціною з доставкою до дверей.

Види сировини для хлібобулочних виробів

Для того щоб спекти смачний пишний хліб або здобу, потрібно в першу чергу дотримуватися технології і дотримуватися пропорції інгредієнтів. Важливу роль в цьому відіграє різну сировину для хлібобулочних виробів, в тому числі:
  • дріжджі,
  • суміші для випічки,
  • поліпшувачі борошна,
  • спеціальні добавки (лимонна кислота, клейковина, солод).
У нас також можна придбати сухе молоко, житнє і мигдалеву борошно. З їх допомогою можна збагатити вітамінно-мінеральний склад виробів і поліпшити їх смакові якості. Використовуючи недорогу миндальную борошно для приготування хліба або іншої випічки можна істотно поліпшити стан свого здоров'я. Готові суміші незамінні в тих випадках, коли немає часу на повноцінний заміс і витримку тесту. Ціна їх досить низька, при цьому вони дозволяють випікати смачні вироби в лічені години. За допомогою покращувачів борошна можна збільшити обсяг готового виробу, надати йому пористість і приємний смак, а також істотно продовжити його свіжість.

Асортимент і переваги компанії Tortino

Інтернет-магазин Tortino реалізує великий асортимент високоякісної сировини для хлібобулочних виробів, ціна якого порадує будь-яку домогосподарку. Купивши його у нас, навіть початківець пекар зможе готувати хліб, батони, кекси і здобні вироби, що відрізняються привабливим зовнішнім виглядом і відмінними смаковими характеристиками. Замовляючи у нас поліпшувачі борошна або інші спеціальні добавки, можна розраховувати на їх безпеку і екологічність. При цьому всі вони відрізняються зручністю у використанні і не вимагають наявності спеціальних знань. З продукцією компанії Tortino ваші вироби стануть не тільки смачними, а й вишуканими. Це допоможе урізноманітнити власне меню, збагативши його здобними і кондитерськими виробами незмінно високої якості. Зверніться в інтернет-магазин Tortino, щоб замовити сировину вітчизняного та імпортного виробництва за привабливою вартістю і з оперативною доставкою по всій Україні.