Кондитерські суміші (креми заварні)

ФІЛЬТРУВАТИ ЗА ЦІНОЮ


грн. – грн.
Призначення суміші
782
783
784

Сортувати:

Кількість товарів:

Новинки

Основи для наповнення здоби перед випіканням, для прикраси тортів, для приготування пишних вершків, створення витонченого, їстівного мережива - все це і безліч інших кондитерських сумішей ви можете купити в інтернет-магазині «Тортіно». У нас доступна ціна, широкий вибір і можливість доставки по Києву, Одесі, Харкову та іншим містам. Ми працюємо з перевіреними виробниками, щоб ви могли готувати кращі кондитерські вироби.

Кондитерські суміші для ідеальних десертів

У нас ви зможете купити недорогі кондитерські суміші від перевірених виробників з Бельгії, Італії та України. Всі продукти мають високу якість, хороший термін придатності і доступну ціну. Вони значно спрощують технологічний процес і знижують витрати на виробництво. У нас ви знайдете продукти для приготування заварного крему, збитих вершків, мережив для айсінгом, справжніх американських мафінів, бісквітів, бісквітного печива та інших виробів. Заварні креми виходять однорідними, мають тривалий термін зберігання і мінімум калорій. Переваги:
  • висока якість і відмінний смак готового продукту;
  • простота приготування;
  • доступна ціна;
  • невелика кількість калорій;
  • готовий продукт може використовуватися самостійно або комбінуватися з іншими сумішами;
  • володіє термостабильностью і стійкістю до заморожування;
  • збільшується в розмірі в три рази при збиванні;
  • має різні смаки, наприклад, ви можете замовити заварні креми зі смаком ванілі, сметанні з ароматом полуниці або банана.
Інтернет-магазин «Тортіно» приготував широкий вибір продуктів для приготування кондитерських шедеврів. З нами готувати маффіни, шоколадні десерти, трюфелі, заморожені листкові вироби, пироги, тістечка та торти можна швидко і недорого. Ми працюємо з кращими виробниками. Для наших покупців в «Тортіно» доступна вартість, кілька способів оплати і доставка по всій Україні (Київ, Одеса, Харків, Тернопіль інші міста). Також ви можете замовити кур'єрську доставку в Тернополі або особисто забрати замовлення у нас.