Гелі для декорування

ФІЛЬТРУВАТИ ЗА ЦІНОЮ


грн. – грн.

Сортувати:

Кількість товарів:

Новинки

Гелі використовуються для декорування випічки, додання їй блиску і апетитно. В інтернет-магазині «Тортіно» ви зможете купити різні гелі: нейтральний і зі смаком фруктів, від виробників з Італії і з України. Крім якісних продуктів вас чекає доступна ціна, швидке обслуговування і можливість доставки по Києву, Одесі, Харкову та іншим містам.

Гелі для декорування

Гель для декорування виконує кілька функцій. По-перше, естетичну. Фрукти і тісто з ним виглядають набагато апетитний, вони блищать і так і манять їх з'їсти. Також ви можете з його допомогою приготувати «мармурове» покриття, яке дуже популярно в кондитерському мистецтві. Досить просто змішати гель з барвником або густим сиропом, який утворює в прозорій структурі прожилки, що імітують мармур. Друга функція - захисна. Утворюючи тонкий шар на поверхні тесту і фруктів, він захищає їх від контакту з повітрям, а значить, від пересихання. Робити декор за допомогою цього продукту досить просто. Наноситься він шпателем або пензликом, невеликі фрукти можна просто вмочати в ємність. В процесі гель не стікає, що значно спрощує роботу. Ми пропонуємо купити продукти з нейтральним і фруктовим смаком за розумною ціною. У виготовленні фруктових покриттів використовуються натуральні соки. Вони мають слабко виражені смак і тонкий аромат, тому не перебивають смак самого кондитерського виробу або його начинки. Переваги:
  • забезпечують дзеркальну поверхню кондитерських виробів;
  • надовго зберігає блиск;
  • не змінюють своїх властивостей при заморожуванні і дефростації;
  • Не стікають при нанесенні;
  • не вбираються в тісто і начинку;
  • мають натуральний смак і колір;
  • коштують недорого.

«Тортіно» - все для якісної випічки

Інтернет-магазин «Тортіно» зібрав на своїх сторінках недорогі продукти для приготування і для декорування кондитерських виробів. Ми співпрацюємо з кращими закордонними та вітчизняними виробниками. Наших покупців чекає розумна ціна, широкий вибір і доставка по всій Україні (Київ, Одеса, Харків та інші міста).